Prawdziwe nazwiska gwiazd
ONS
Newsy

QUIZ! Jak naprawdę nazywają się polskie gwiazdy? Zdobędziesz 7 na 10 - jesteś mistrzem! ;)

Podzielcie się wynikiem w komentarzach!

Mało kto wie, ale wiele gwiazd postanowiło zmienić swoje nazwisko na bardziej medialne. Mamy dla Was świetną zabawę na niedzielne popołudnie - zgadnijcie, jak naprawdę nazywają się niektórzy aktorzy, piosenkarze i celebryci ;) Będziecie zaskoczenie! ;)

Zobacz także: Jak dobrze znasz największe wakacyjne przeboje z ostatnich 10 lat? Rozwiąż nasz QUIZ!

Doda
East News
Newsy
PSYCHOTEST: Doda ma dziś urodziny! Którą piosenką artystki jesteś?

Dziś Doda kończy 37 lat. Od prawie 20 lat jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd, o której nieustannie jest głośno. Choć dziś częściej pojawia się w roli producentki filmowej, nie można zapomnieć, że na swoim koncie ma mnóstwo wielkich hitów! Który z nich pasuje do Ciebie najbardziej?

"Każdy ma taką Dodę, na jaką sobie zasłuży" - znacie ten cytat Dody? Jeśli tak, to nasz psychotest jest w sam raz dla Was!

Dobrej zabawy ;)

Zobacz: Doda pojechała na grilla do fanki! Inni wielbiciele: "Przyjedź do mnie dziecka popilnować" WIDEO

Dziś Doda kończy 37 lat. Od prawie 20 lat jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd, o której nieustannie jest głośno. Choć dziś częściej pojawia się w roli producentki filmowej, nie można zapomnieć, że na swoim koncie ma mnóstwo wielkich hitów! Który z nich pasuje do Ciebie najbardziej? "Każdy ma taką Dodę, na jaką sobie zasłuży" - znacie ten cytat Dody? Jeśli tak, to nasz psychotest jest w sam raz dla Was! Dobrej zabawy ;) Zobacz: Doda pojechała na grilla do fanki! Inni wielbiciele: "Przyjedź do mnie dziecka popilnować" WIDEO

Lindsay Lohan, Paris Hilton, Britney Spears i Charlie Sheen jako imprezowe ikony
ons.pl
Fleszstyle
Lindsay Lohan, Paris Hilton, a może Britney Spears - którą upadłą imprezowiczką jesteś? PSYCHOTEST

Lato w pełni! Jeśli wakacyjne dni spędzacie, imprezując ze znajomymi, na pewno od czasu do czasu zadajecie sobie pytanie, do czego to wszystko zmierza. Nasza propozycja? Sprawdźcie, do której imprezowej ikony minionej dekady jesteście podobni!

Rozwiązując nasz psychotest, przekonacie się, czyj styl zabawy jest najbardziej zbliżony do waszego: Lindsay Lohan, Paris Hilton, Britney Spears czy Charliego Sheena. Potem pozostaje tylko dowiedzieć się, jak imprezowy maraton skończył się dla każdego z naszych bohaterów i zrobić sobie przerwę albo... bawić się dalej!

Lato w pełni! Jeśli wakacyjne dni spędzacie, imprezując ze znajomymi , na pewno od czasu do czasu zadajecie sobie pytanie, do czego to wszystko zmierza . Nasza propozycja? Sprawdźcie, do której imprezowej ikony minionej dekady jesteście podobni! Rozwiązując nasz psychotest, przekonacie się, czyj styl zabawy jest najbardziej zbliżony do waszego : Lindsay Lohan , Paris Hilton , Britney Spears czy Charliego Sheena . Potem pozostaje tylko dowiedzieć się, jak imprezowy maraton skończył się dla każdego z naszych bohaterów i zrobić sobie przerwę albo... bawić się dalej !

Która piosenka Michała Szpaka pasuje do Ciebie najbardziej?
Newsy
Która piosenka Michała Szpaka pasuje do Ciebie najbardziej? PSYCHOTEST

Michał Szpak ma swoje 5 minut! Który utwór młodego artysty pasuje do Was najbardziej? Przygotowaliśmy dla Was ciekawy psychotest. Podzielcie się wynikami w komentarzach :) "Color of Your Life" czy "Byle być sobą"? A może jeszcze inny utwór? Niech pytania Was nie zmylą ;)

 

Bawcie się dobrze ;)

 

Zobacz także: Ogromny sukces Michała Szpaka! Pokonał Brodkę, Dąbrowską, Hey... Jak?

Michał Szpak ma swoje 5 minut! Który utwór młodego artysty pasuje do Was najbardziej? Przygotowaliśmy dla Was ciekawy psychotest. Podzielcie się wynikami w komentarzach :) "Color of Your Life" czy "Byle być sobą"? A może jeszcze inny utwór? Niech pytania Was nie zmylą ;)   Bawcie się dobrze ;)   Zobacz także: Ogromny sukces Michała Szpaka! Pokonał Brodkę, Dąbrowską, Hey... Jak?

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner