Quiz z filmu "Diabeł ubiera się u Prady"
Newsy

QUIZ! Jak dobrze znasz film "Diabeł ubiera się u Prady"? Sprawdź się!

QUIZ! Jak dobrze znasz film "Diabeł ubiera się u Prady"? Sprawdź się!

Choć ciężko w to uwierzyć, film "Diabeł ubiera się u Prady" ma już 14 lat! Z tej okazji stacja Polsat po raz kolejny emituje tą ponadczasową produkcję o wielkim świecie mody z Meryl Streep w roli wyrachowanej i bezwzględnej redaktor naczelnej modowego pisma. Jak dobrze pamiętacie ten film? Sprawdźcie się w naszym quizie!

Zobacz także: "Diabeł ubiera się u Prady" ma już 14 lat! Wpadki, ciekawostki i błędy - tego o kultowym filmie nie wiedziałaś!

East News
Newsy
Quiz o Marku Dobrzańskim z "BrzydUli"! Pamiętasz losy postaci granej przez Filipa Bobka? Sprawdź się!

Już we wrześniu nowy sezon "BrzydUli"! Aktorzy od czasu do czasu publikują w mediach społecznościowych nowe zdjęcia z planu serialu, a tymczasem mamy dla Was quiz, dzięki któremu odświeżycie sobie wiedzę na temat postaci Marka Dobrzańskiego! Ile pamiętacie z pierwszych odcinków "BrzydUli"? Jak nazywa się wspólnik Marka? Kiedy mężczyzna zrozumiał, że zakochał się w Uli? Co poróżniło go z Aleksem?

Zmierzcie się z quizem o Marku Dobrzańskim i koniecznie pochwalcie się wynikami!

Już we wrześniu nowy sezon " BrzydUli "! Aktorzy od czasu do czasu publikują w mediach społecznościowych nowe  zdjęcia z planu serialu , a tymczasem mamy dla Was quiz, dzięki któremu odświeżycie sobie wiedzę na temat postaci Marka Dobrzańskiego! Ile pamiętacie z pierwszych odcinków "BrzydUli"? Jak nazywa się wspólnik Marka? Kiedy mężczyzna zrozumiał, że zakochał się w Uli? Co poróżniło go z Aleksem? Zmierzcie się z quizem o Marku Dobrzańskim i koniecznie pochwalcie się wynikami!

quiz Ludwik Boski
kadr z serialu
Seriale
Tomasz Karolak świętuje dziś 50. urodziny! Jak dobrze znacie jego postać z "rodzinki.pl"? QUIZ!

Czasem trochę narwany i nieokrzesany, ale w gruncie rzeczy łagodny i zakochany w swojej żonie Natalii. To serialowy tata z "Rodzinki.pl" Ludwik Boski. Postać grana przez Tomasza Karolaka (dziś aktor świętuje 50. urodziny) ma wielu fanów. Nic dziwnego, Ludwik nie jest może mężem idealnym, ale na pewno nie da się z nim nudzić! Jak dobrze znacie pana Boskiego? Jeśli oglądaliście uważnie serial, nasz quiz nie powinien sprawić Wam żadnego problemu... No, może ostatnie dwa pytania. Koniecznie pochwalcie się wynikiem!

Zobacz także: QUIZ! Czy pamiętasz serial "Mamuśki" z Wencel, Ankudowicz, Celińską i Karolakiem? Sprawdź się!

Czasem trochę narwany i nieokrzesany, ale w gruncie rzeczy łagodny i zakochany w swojej żonie Natalii. To serialowy tata z " Rodzinki.pl " Ludwik Boski. Postać grana przez Tomasza Karolaka (dziś aktor świętuje 50. urodziny) ma wielu fanów. Nic dziwnego, Ludwik nie jest może mężem idealnym, ale na pewno nie da się z nim nudzić! Jak dobrze znacie pana Boskiego? Jeśli oglądaliście uważnie serial, nasz quiz nie powinien sprawić Wam żadnego problemu... No, może ostatnie dwa pytania. Koniecznie pochwalcie się wynikiem! Zobacz także:  QUIZ! Czy pamiętasz serial "Mamuśki" z Wencel, Ankudowicz, Celińską i Karolakiem? Sprawdź się!

Serial Ranczo wraca!
Facebook
Seriale
QUIZ! Co wiesz o Lucy Wilskiej z serialu "Ranczo"?! Sprawdź się!

Ujmujący uśmiech, amerykańska otwartość i... polski upór To właśnie Lucy Wilska, jedną z ulubionych postaci "Rancza". Postać zagrana przez Ilonę Ostrowską pokochały miliony widzów serialu. Dla nich wszystkich mamy kolejną "ranczową" zabawę - quiz jak dobrze znacie losy serialowej Lucy? Sprawdźcie się koniecznie!

Zobacz takżeTen QUIZ z "Rancza" jest jak matura! Zdasz? Sprawdź się w najnowszym teście!

Ujmujący uśmiech, amerykańska otwartość i... polski upór To właśnie Lucy Wilska, jedną z ulubionych postaci  "Rancza" . Postać zagrana przez Ilonę Ostrowską pokochały miliony widzów serialu. Dla nich wszystkich mamy kolejną "ranczową" zabawę - quiz jak dobrze znacie losy serialowej Lucy? Sprawdźcie się koniecznie! Zobacz także :  Ten QUIZ z "Rancza" jest jak matura! Zdasz? Sprawdź się w najnowszym teście!

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner