quiz wiek.jpg
East News
Newsy

QUIZ Wiecie ile lat mają polskie gwiazdy? Wielki szacun, jeśli uda Wam się odpowiedzieć na pytania 4 i 8

Oczywiste? Możecie się zdziwić!

 

Ile lat mają polskie gwiazdy? Część robi z tego dużą tajemnicę, inni nie ukrywają metryki, a i tak ciężko uwierzyć, że są w tym wieku. Myślicie, że wiecie ile lat mają nasi celebryci? Spróbujcie się w naszym quizie! Możecie być zaskoczeni :)

Sprawdź swoją filmową wiedzę i dokończ kultowe cytaty ze znanych filmów! QUIZ
Newsy
Sprawdź swoją filmową wiedzę i dokończ kultowe cytaty ze znanych filmów! QUIZ

Uwielbiasz polskie filmy i cytatami sypiesz jak z rękawa? W takim razie koniecznie musisz zrobić nasz quiz. Gwarantujemy, że nie powinien stanowić dla ciebie problemu! ;) Tym razem twoim zadaniem będzie dokończenie kultowych cytatów z polskich filmów. Niektóre cytaty lub dialogi znanych filmowych bohaterów zapadają w pamięć jak nic innego, dlatego są tak popularne i często nawet wchodzą do użytku codziennego. Sprawdź, jak dobrze je znasz! Gotowy? Zaczynamy!

 

Zobacz:

Uwielbiasz polskie filmy i cytatami sypiesz jak z rękawa? W takim razie koniecznie musisz zrobić nasz quiz. Gwarantujemy, że nie powinien stanowić dla ciebie problemu! ;) Tym razem twoim zadaniem będzie dokończenie kultowych cytatów z polskich filmów. Niektóre cytaty lub dialogi znanych filmowych bohaterów zapadają w pamięć jak nic innego, dlatego są tak popularne i często nawet wchodzą do użytku codziennego. Sprawdź, jak dobrze je znasz! Gotowy? Zaczynamy!   Zobacz: Happy end, a może… ? Czy pamiętasz, jak kończą się znane polskie filmy? Sprawdź swoją wiedzę! Który facet z "Przyjaciółek" najbardziej do Ciebie pasuje? Rozwiąż nasz PSYCHOTEST! Zabawa w skojarzenia! Rozpoznaj polski serial po... 3 HASŁACH! 9/11 to mistrzostwo ;) Zabawa w skojarzenia! Rozpoznaj serialowego bohatera po... 3 HASŁACH! 8/12 to minimum ;)

Kogel Mogel - trudny QUIZ
Newsy
Dziś na Polsacie "Kogel Mogel"! Sprawdź jak uważnie oglądałeś film i rozwiąż nasz arcytrudny QUIZ

Przyznaj się, ile razy oglądałeś "Kogel Mogel"? :) Bo my na pewno więcej niż dziesięć. No dobra, dwadzieścia. A więc śmiało możemy uznać się za speców od tego kultowego filmu. A Wy? Jeśli tak się czujecie, sprawdźcie się w naszym teście, a po - wystawimy Wam oceny - zupełnie jak u Kasi na studiach!

Czas start!

Zobacz także: "Kogel Mogel" to wciąż prawdziwy hit! Jednak tych rzeczy o filmie pewnie nie wiedziałeś...

Przyznaj się, ile razy oglądałeś "Kogel Mogel"? :) Bo my na pewno więcej niż dziesięć. No dobra, dwadzieścia. A więc śmiało możemy uznać się za speców od tego kultowego filmu. A Wy? Jeśli tak się czujecie, sprawdźcie się w naszym teście, a po - wystawimy Wam oceny - zupełnie jak u Kasi na studiach! Czas start! Zobacz także:  "Kogel Mogel" to wciąż prawdziwy hit! Jednak tych rzeczy o filmie pewnie nie wiedziałeś...

Rozpoznaj gwiazdę po... jej dziecku! To naprawdę trudny quiz! :)
Instagram
Newsy
Rozpoznaj gwiazdę po... jej dziecku! To naprawdę trudny quiz! :)

Ostatnio w polskim show biznesie obserwujemy prawdziwy baby boom! :) Wiele znanych gwiazd założyło rodziny. Do grona szczęśliwych mam ostatnio dołączyły: Anna Lewandowska, Natalia Siwiec czy Marcela Leszczak. Jeśli śledzisz newsy z polskiego show-biznesu i często czytasz Party.pl, to bez problemu rozpoznasz gwiazdy po zdjęciach ich dzieci!

 

Sprawdź swoją wiedzę i weź udział w naszej zabawie. :) Gotowy? Zaczynamy! 

 

Zobacz też: 

"Tu jest jakby luksusowo"! Jak dobrze znasz cytaty z filmu "Kogel Mogel"? Rozwiąż nasz QUIZ!

"Diagnoza": O Annie wiemy coraz więcej! A Ty jak dużo wiesz o serialu? QUIZ!

"Pierwsza miłość" ma już 13 lat i nadal jest hitem! Sprawdź swoją wiedzą na temat serialu! QUIZ

Kto to powiedział? Sprawdź, czy wiesz do kogo należą te cytaty z "Przyjaciółek". To naprawdę trudny quiz!

Którym rolnikiem lub rolniczką z 4. edycji "Rolnik szuka żony" jesteś PSYCHOTEST

Ostatnio w polskim show biznesie obserwujemy prawdziwy baby boom! :) Wiele znanych gwiazd założyło rodziny. Do grona szczęśliwych mam ostatnio dołączyły:  Anna Lewandowska , Natalia Siwiec czy Marcela Leszczak . Jeśli śledzisz newsy z polskiego show-biznesu i często czytasz Party.pl, to bez problemu rozpoznasz gwiazdy po zdjęciach ich dzieci!   Sprawdź swoją wiedzę i weź udział w naszej zabawie. :) Gotowy? Zaczynamy!    Zobacz też:  "Tu jest jakby luksusowo"! Jak dobrze znasz cytaty z filmu "Kogel Mogel"? Rozwiąż nasz QUIZ! "Diagnoza": O Annie wiemy coraz więcej! A Ty jak dużo wiesz o serialu? QUIZ! "Pierwsza miłość" ma już 13 lat i nadal jest hitem! Sprawdź swoją wiedzą na temat serialu! QUIZ Kto to powiedział? Sprawdź, czy wiesz do kogo należą te cytaty z "Przyjaciółek". To naprawdę trudny quiz! Którym rolnikiem lub rolniczką z 4. edycji "Rolnik szuka żony" jesteś PSYCHOTEST

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner