Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Roksana Węgiel kończy 16 lat! Co wiesz o wokalistce?
EastNews
Newsy

QUIZ! Co wiesz o Roksanie Węgiel?! Młoda gwiazda kończy dziś 16 lat! Sprawdź, co wiesz o wokalistce!

QUIZ! Co wiesz o Roksanie Węgiel?! Młoda gwiazda kończy dziś 16 lat! Sprawdź, co wiesz o wokalistce!

Choć dziś, 11 stycznia, kończy dopiero 16 lat, lista jej sukcesów i osiągnięć jest nadzwyczaj imponująca! A mowa o Roksanie Węgiel, która wdarła się na szczyt już dwa lata temu, po wygranej w Eurowizji, i nie zamierza go opuszczać! Co więcej - Roxie dopiero się rozkręca, a świadczy o tym m.in. coraz większe uwielbienie fanów i kolejne muzyczne sukcesy! Czas więc na QUIZ o jej życiu!

Co wiecie na temat Roxie? Czas start!

Zobacz także: Eurowizja Junior 2020. Roksana Węgiel i Viki Gabor zaśpiewały z hologramem Duncana Laurence'a: "Ciary!"

Roksana Węgiel o Alicji Tracz
Newsy
Eurowizja Junior 2020. Polska wygra po raz trzeci? Roxie Węgiel ocenia szanse Ali Tracz
Eurowizja Junior 2020. Polska wygra po raz trzeci? Roxie Węgiel ocenia szanse Ali Tracz

Polskę na konkursie Eurowizji Junior 2020 będzie reprezentować 10-letnia Alicja Tracz, która wygrała program "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020". Jak ten wybór ocenia Roksana Węgiel, zwyciężczyni konkursu sprzed dwóch lat? To dzięki Roxie Eurowizja Junior zyskała w Polsce tak wielką popularność jak "dorosła" wersja (a może nawet większą?). Czy młodej artystce podoba się pomysł zdalnej formuły show? Co sądzi o Alicji? Posłuchajcie rozmowy z Roksaną! Zobacz także:  Dlaczego Viki Gabor nie poprowadzi Eurowizji Junior 2020? Znamy gospodarzy konkursu! Przypomnijmy, że na Alę Tracz możecie głosować online! Aby zagłosować na Alę Tracz lub innego uczestnika, musisz wejść na stronę:  junioreurovision.tv  i nacisnąć przycisk "Vote!". Następnie musisz obejrzeć skrót występów wszystkich dwunastu uczestników i oddać głos na trzech swoich faworytów. Za udział w głosowaniu nie zapłacisz ani złotówki.

Eurowizja Junior 2020. Roksana Węgiel i Viki Gabor zaśpiewały z hologramem Duncana Laurence'a
YouTube/Junior Eurovision Song Contest
Newsy
Eurowizja Junior 2020. Roksana Węgiel i Viki Gabor zaśpiewały z hologramem Duncana Laurence'a: "Ciary!"
Eurowizja Junior 2020. Roksana Węgiel i Viki Gabor zaśpiewały z hologramem Duncana Laurence'a: "Ciary!"

Za nami Eurowizja Junior 2020 . Eurowizję Junior 2020 wygrała Francja i Valentina!  Drugie miejsce na podium zajął Kazachstan, a trzecie Francja. 10-letnia Ala Tracz zdobyła łącznie 90 punktów i tym samym Polska zajęła 9. miejsce z jej piosenką "I'll be standing ". Występ Roksany Węgiel i Viki Gabor Finał Eurowizji Junior 2020 był niezwykle fascynujący, m.in. ze względu na wspaniały występ  Roksany Węgiel i Viki Gabor - czyli zwyciężczyń dwóch ostatnich Eurowizji Dziecięcych , które na scenie pojawiły się z hologramem Duncana Laurence'a - zwycięzcą "dorosłej" Eurowizji 2019. Występ wzbudził wiele pozytywnych emocji wśród fanów, którzy chętnie go komentowali: Wow, ciary. Dziewczyny słusznie potwierdziły, że wygrały! Pełen profesjonalizm. Wow, wspaniały efekt! - pisali w komentarzach po występie. A wam jak się podobał wspólny występ tego "trio"? Też zrobił na was takie wrażenie jak na widzach Eurowizji Junior 2020? Zobacz także:  Eurowizja Junior 2020. Polska wygra po raz trzeci? Roxie Węgiel ocenia szanse Ali Tracz Ten niesamowity występ możecie zobaczyć poniżej:  Kto waszym zdaniem wypadł lepiej? Viki Gabor? Czy Roxie Węgiel? Hologram Duncana Laurence'a też zrobił na nas wrażenie!

Roksana Węgiel z rodzicami
ONS.pl
Newsy
Co dalej z karierą Roxie Węgiel? Mamy komentarz taty nastoletniej gwiazdy
Co dalej z karierą Roxie Węgiel? Mamy komentarz taty nastoletniej gwiazdy

Wygląda na to, że w życiu zawodowym Roksany Węgiel szykują się poważne zmiany. Według doniesień medialnych nastoletnia gwiazda miała zakończyć dotychczasową współpracę z wytwórnią, która do tej pory odpowiadała za jej muzyczne poczynania. Według doniesień serwisu Pudelek.pl, młoda wokalistka miała pracować ponad swoje siły, a warunki kontraktu nie były dla niej korzystne. Jak będzie wyglądała dalsza kariera Roksany Węgiel? Skontaktowaliśmy się z tatą Roksany, Rafałem Węglem z prośbą o komentarz. Sprawę skomentowała również wytwórnia Universal Music Polska.  Zobacz także:  QUIZ! O kim mowa - o Viki czy o Roxie? Czas na test o gwiazdach Eurowizji Junior 2020! Roksana Węgiel odeszła z wytwórni?  Kariera Roksany Węgiel zaczęła się na początku 2018 roku w programie "The Voice Kids". Już po przesłuchaniu w ciemno wiadomo było, że to głos, który może jeszcze wiele zwojować na polskiej scenie muzycznej. Po wygranej w talent show, kariera Roxie nabrała tempa. Jesienią reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji Junior 2018 w Mińsku, gdzie na zawsze zapisała się w historii, jako pierwsza w Polsce zwyciężczyni konkursu. Niedługo później ruszyła wielka trasa koncertowa, premiera płyty, nowe teledyski, reklamy a także aktorskie wyzwania. Roksana Węgiel miała zaledwie 13 lat, kiedy jej życie wywróciło się do góry nogami. Nastolatka musiała znaleźć rozwiązanie, aby móc połączyć edukację z dynamicznie rozwijającą się karierą muzyczną.  Według doniesień serwisu Pudelek.pl, Roksana Węgiel miała zakończyć współpracę ze swoją dotychczasową wytwórnią. Rodzice nastoletniej gwiazdy mieli być niezadowoleni z dotychczasowej współpracy:  Kontrakty przygotowywane przez duże wytwórnie nigdy nie były bardzo korzystne dla...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner