Quebonafide przeszedł metamorfozę. Jak teraz wygląda?
East News

Zaskakująca metamorfoza Quebonafide! Aż trudno go rozpoznać. Zmienił się tak dla Natalii Szroeder?

Quebonafide przeszedł metamorfozę. Jak teraz wygląda?
East News

Quebonafide to czołowy polski raper. W polskim show-biznesie zasłynął jednak przede wszystkim dzięki związkowi z Natalią Szroeder. Gdy wyszło na jaw, że tych dwoje jest parą, sporo osób nie chciało w to wierzyć. Natalia Szroeder uchodzi bowiem za skromną i delikatną artystkę. Z kolei Quebo jest jej kompletnym zaprzeczeniem. Jego oryginalny wizerunek budzi bowiem skrajne emocje.

Wygląda jednak na to, że Kuba Grabowski (bo tak naprawdę nazywa się raper) postanowił przejść metamorfozę. Podczas niedawnego koncertu w Lublinie zaprezentował swoje odmienione oblicze. Zrobił to dla Natalii Szroeder?

Metamorfoza Quebonafide. Jak wygląda teraz raper?

Quebo przyzwyczaił swoich fanów do mocnego, wyrazistego wizerunku. Raper często eksperymentował z kolorem włosów. Doszło nawet do tego, że pomalował je na... zielono! Jednak to nie włosy stanowiły najmocniejszy akcent w jego wizerunku. Z pewnością są to również tatuaże, które pokrywają większość jego ciała, a także złote zęby!

Zobacz także: Jak wyglądał Quebonafide, chłopak Szroeder w dzieciństwie? Zadziora czy słodziak? GALERIA

W życiu Quebo przyszła chyba jednak pora na poważne zmiany. Podczas niedawnego koncertu, który raper zagrał na lubelskich Juwenaliach, fani mogli zobaczyć jego odmieniony wizerunek. Quebonafide zrezygnował z krzykliwej fryzury na rzecz naturalnego koloru włosów. Jego strój również niczym się nie wyróżniał. Quebo wygląda teraz jak zwyczajny chłopak z sąsiedztwa!

Skąd takie zmiany? Przypomnijmy, że niedawno raper wycofał się z życia publicznego. Na próżno też szukać na Instagramie jego nowych postów. Quebonafide załamał się bowiem po nagłej śmierci swojego idola zza oceanu, Mac Millera. Być może raper potrzebował teraz takiego wyciszenia. Niektórzy snują jednak domysły i zastanawiają się, czy muzyk nie przeszedł tej metamorfozy dla swojej ukochanej...

Jak myślicie, co stoi za przemianą Quebonafide?

Quebonafide podczas koncertu na Juwenaliach w Lublinie
East News

Tak do tej pory prezentował się raper

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CHINATOWN DiM SUM LIMITED Fot. @wojtekkoziara

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

Więcej na temat Natalia Szroeder Quebonafide
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43