Quebonafide i Natalia Szroeder
ONS.pl

Quebonafide pokazał nagranie z wesela! Natalia Szroeder wyglądała pieknie! 

Quebonafide i Natalia Szroeder
ONS.pl

Quebonafide po raz kolejny zaskoczył swoich fanów! Jeden z najpopularniejszych polskich raperów opublikował w sieci nagranie z wesela, na którym bawił się razem z Natalią Szroeder. Do tej pory Quebonafide bardzo dbał o swoją prywatność i nie pokazywał zdjęć czy filmów ze swoją partnerką. Od jakiegoś czas wszystko się zmieniło! Raper radykalnie zmienił swój wygląd i coraz częściej chwali się swoją miłością. Ostatnio opublikował zdjęcia z romantycznej walentynkowej kolacji z Natalią, a teraz pokazał, jak bawili się na weselu!

Quebonafide i Natalia Szroeder bawią się na weselu

Od kilku dni chyba wszyscy zastanawiają się, jak Quebonafide dokonał tak ogromnej metamorfozy. Raper drastycznie zmienił swój wizerunek i dziś po jego tatuażach nie ma już śladu. Co więcej, Quebonafide zmienił nie tylko swój wygląd- teraz chętnie publikuje również zdjęcia i nagrania z Natalią Szroeder, co wcześniej się nie zdarzało. Dziś, w tłusty czwartek, raper zdradził swoim fanom, że bawi się ze swoją partnerką na weselu! 

Quebonafide, czyli Kuba Grabowski, podczas relacji na InstaStories pokazał nagrania z wesela, na którym pojawił się w tej samej błękitnej koszulce i w okularach, w których wybrał się ostatnio do "Dzień Dobry TVN". Natalia Szroeder z kolei zachwyciła swoim wyglądem w seksownej czerwonej kreacji! 

Zobaczcie sami, jak Quebonafide i Natalia Szroeder bawili się na weselu!

Zobacz także: W jaki sposób Quebonafide zakrył tatuaże? Nowy wizerunek rapera nie przestaje szokować!

Quebonafide i Natalia Szroeder bawią się na weselu.

Quebonafide na weselu
Instagram

Piosenkarka wyglądała obłędnie.

Natalia Szroeder w czerwonej sukience
Instagram

 

Więcej na temat Natalia Szroeder Quebonafide
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47