Qczaj - kim jest
EastNews

Qczaj przeszedł poważną operację: "Zakrwawiłem pół oddziału"! Pokazał zdjęcia

Qczaj - kim jest
EastNews

Daniel Qczaj zdecydował się operację plastyczną nosa, o czym poinformował na Instagramie. Zabieg odbył się trzy dni temu. Wszystko przebiegło dobrze, choć trener m.in. wyrwał sobie wenflon i zemdlał! Dlaczego 31-latek zdecydował się na taki zabieg? Wszystko wyjaśnił w sieci. 

Qczaj poprawił sobie nos 

Polacy pokochali Qczaja za jego pozytywne nastawienie do życia i oczywiście wspólne treningi. Trener od kilku lat motywuje do walki o lepsze, a przede wszystkim zdrowsze ciało i pokazuje, że nawet krótki trening jest w stanie zdziałać cuda. Teraz 31-latek zrobił sobie przerwę od ćwiczeń. Wszystko z powodu operacji plastycznej, która miała miejsce kilka dni temu. 

We wtorek przeszedłem operację nosa, która po za tym, że wyrwałem sobie wenflon i zakrwawiłem pół oddziału po czym spadła mi saturacja i zemdlałem przebiegła dobrze. Dlaczego operacja? Otóż kilkanaście lat temu zemdlałem na bieżni w siłowni i niefortunnie mdlejąc złamałem sobie nos. Nie dość, że krzywa przegroda to nos zrósł się jak chciał 😬 Oczywiście, żyłem sobie z tym lata, ale po latach uznałem, że czas to zmienić, by czuć się lepiej, oddychać lepiej i by ćwiczyło się lepiej i... (co się okaże) wyglądać lepiej 😅Zrobiłem to dla siebie... Boli swędzi... i chyba najgorsze - muszę spać na plecach, albo nie! - napisał 31-latek na Instagramie.

Zobacz także: Qczaj w mocnych słowach podsumował polski show-biznes. Musicie posłuchać, co powiedział przed naszą kamerą!

Trener oczywiście mógł nie wykonywać operacji, jednak teraz będzie mu się lepiej oddychało. Niestety, wiele osób myśli, że Daniel gwiazdorzy i ma kaprysy, bo "odbiła mu sodówa". Qczaj nie przejmuje się takimi komentarzami:

Śmiać się nie mogę... to powiem ino tyle. Ludzie to naprawdę dziwne stworzenia...nawet za rozdupcony nos cie potrafią znienawidzić. Nic, doktor kazał mi się nie denerwować... - napisał Daniel w sieci.

Dodał, że chciałby, aby wszystko już zakończyło się, ponieważ brakuje mu treningów. Fani okazali mu wsparcie w komentarzach.

- Teraz będziesz pikny 😜😜😘

- Nos to nie rzyć - nie wyćwiczysz 😂❤️

- Chciałeś, miałeś możliwość- to zrobiłeś. Proste 😉🤷🏻‍♀️. Ważne by Twoim życiem, żyło Ci się po Twojemu 💪🏼 - pisali internauci. 

My również życzymy Danielowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Qczaj
Instagram

Daniel Qczaj po operacji nosa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Witojcie Ukochanki i Ukochańce moi!❤️ #inowytrwaj Gdyby nie to rusztowanie przyklejone od nosa do buźki, to uśmiechnąłbym się od ucha do ucha😁😅 Pytacie jak się czuję, a niektórzy z Was nie wiedzą co się stało😱 Mówiłem już o tym na live, ale powtórzę jeszcze raz i jeszcze jeden i jeszcze raz...😉 We wtorek przeszedłem operację nosa, która po za tym, że wyrwałem sobie wenflon i zakrwawiłem pół oddziału po czym spadła mi saturacja i zemdlałem przebiegła dobrze. Dlaczego operacja? Otóż kilkanaście lat temu zemdlałem na bieżni w siłowni i niefortunnie mdlejąc złamałem sobie nos🤦🏼‍♂️🐽 Nie dość, że krzywa przegroda to nos zrósł się jak chciał 😬 Oczywiście, żyłem sobie z tym lata, ale po latach uznałem, że czas to zmienić, by czuć się lepiej, oddychać lepiej i by ćwiczyło się lepiej i... (co się okaże) wyglądać lepiej 😅🙈 Zrobiłem to dla siebie... Boli swędzi... i chyba najgorsze - muszę spać na plecach, albo nie! Najgorsze jest wpadanie na wiadomości typu „frajerze odbiła ci sodowa” 🤦🏼‍♂️ Śmiać się nie mogę... to powiem ino tyle. Ludzie to naprawdę dziwne stworzenia...nawet za rozdupcony nos cie potrafią znienawidzić 🤦🏼‍♂️😔 Nic, doktor kazał mi się nie denerwować... Nadrabiam zaległości i będę wrzucać to czym bardzo chciałem się z Wami podzielić. Treningi, diety... będzie konkurs...i chce już ćwiczyć 😩 Niech to się już zrasta wszystko! ✊🏼 Poćwiczcie za mnie🙏🏻💪🏼☺️ Ukochuje! #inowytrwaj Daniel Józek Qczaj - kołcz rzyci 💪🏼❤️ #ukochojsie #qczaj #fitlarwa #qczajfitness

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)

Tak wyglądał przed operacją:

Qczaj i Paulina Biernat obejmują się

Więcej na temat Qczaj
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09