Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Qczaj odwiedził studio "Dzień Dobry TVN"
East News
Newsy

Qczaj dziękuje fanom za wsparcie po ujawnieniu, że był ofiarą pedofila. "Siedzi przed wami wygrany"

Daniel Kuczaj podziękował swoim fanom za wsparcie, które okazali mu, gdy ujawnił, że był ofiarą pedofila

Daniel Kuczaj zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. W sobotni poranek umieścił na swoim Facebooku wpis, który poruszył miliony internautów. Qczaj wyznał, że jako dziecko padł ofiarą pedofila. Trener poruszył też temat swojej orientacji seksualnej.

Zobacz także: Qczaj był ofiarą pedofila! Wstrząsające wyznanie trenera. Wspomniał też o swojej orientacji

Daniel Kuczaj otrzymał od swoich fanów ogromne wsparcie. Teraz podziękował im w wyjątkowy sposób. Zobaczcie sami!

Uczestnik "Tańca z Gwiazdami" tonął w długach! "Musiałem błagać, żeby nie zabierali mi mieszkania"

Daniel Kuczaj dziękuje fanom za wsparcie

Nikt nie spodziewał się, jakie piekło w przeszłości przeszedł Daniel Kuczaj. Trener nigdy nie wspominał o tym, co wydarzyło się, gdy miał zaledwie 7-8 lat.

Jestem dzieckiem - mam chyba siedem, może osiem lat, za oknem słyszę donośne „szukam” - moi rówieśnicy bawią się w chowanego. Zaraz pewnie do nich dołączę, ale tymczasem siedzę w wannie trzęsąc się ze strachu, a w powietrzu czuć jeszcze zapach smarów samochodowych, farb, alkoholu, papierosów i potu... Jestem dzieckiem, mam siedem lat, siedzę nagi w wannie a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami boję się jeszcze bardziej. Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to czego nie zmyję do końca życia - ale jeszcze tego nie wiem, bo mam zaledwie siedem lat.

Byłem dzieckiem, a siedząc w wannie zmywałem z siebie zapach pedofila który zgasił moje dzieciństwo tak, jak gasi się niedopałek o asfalt. Zastanawiasz się kim był? Nie miał twarzy potwora... Przyjaciel rodziny, podrywacz kobiet, co niedzielę chodził do kościoła, a w drodze powrotnej często nas odwiedzał... - wyznał Daniel Kuczaj.

Po tym wpisie wsparcie okazało mu wiele osób ze świata show-biznesu, w tym między innymi Joanna Przetakiewicz, Olga Frycz czy też Paulina Młynarska. Daniel Kuczaj w najnowszym nagraniu, które umieściła na Instastory zdradził również, że odezwały się do niego osoby, które przeszły przez podobne do niego piekło. Qczaj przy okazji podziękował za każde dobre słowo, które otrzymał od czasem zupełnie obcych mu ludzi.

Tu nie ma czego współczuć. Siedzi przed wami wygrany. Siedzi przed wami ktoś, kto całe życie dojrzewał do tego, co zrobiłem, czyli do tego, żeby wam o tym opowiedzieć. Nie po to, żebyście mi współczuli, ale po to, żeby umocnić tych wszystkich, którzy mnie dzisiaj oglądają. Nie jestem już tym 16-letnim chłopcem, który chciał skoczyć ze skałek. Dziś jestem 33-letnim facetem, który mówi do każdego takiego chłopca i dziewczynki: Dasz radę! Warto żyć! Warto walczyć o swoje, bo można coś osiągnąć. Moja historia skończyła się zaj*biście - zapewnił Daniel Kuczaj.

Przy okazji celebryta pozwolił sobie także na żart, który dotyczył jego orientacji, o której również wspomniał w sobotnim wpisie po raz pierwszy.

Przepraszam cię, Grażyna, jeśli cię rozczarowałem, że nie staniesz ze mną na ślubnym kobiercu. Wybacz, ale nigdy ci tego nie obiecywałem - przyznał z uśmiechem Qczaj. 

Piękna postawa!

Daniel Qczaj
EastNews

Obok tego wpisu nie można przejść obojętnie

 

Qczaj w studiu "Dzień Dobry TVN"
East News
Newsy
Qczaj i Dominika Tajner-Wiśniewską mają romans? "Tak, całowałem ją po szyi"
Qczaj i Dominika Tajner-Wiśniewską mają romans? "Tak, całowałem ją po szyi"

Gdy w mediach gruchnęła wiadomość o nagłym rozwodzie Dominiki i Michała Wiśniewskich, wszyscy zaczęli się zastanawiać, co jest tego powodem. Tym bardziej, że kilka dni wcześniej oboje zapewniali, że nie grozi im żaden kryzys. Prawda okazała się być jednak nieco inna. Michał Wiśniewski - bez wiedzy żony - wniósł pozew o rozwód. Niektórzy twierdzą, że powodem jest inna kobieta. Dominika Tajner-Wiśniewska bardzo przeżywa tę sytuację. Na szczęście może liczyć na przyjaciół, w tym na Qczaja , do którego zbliżyła się w programie "Taniec z gwiazdami". Niedawno przyłapano ich na intymnym spotkaniu. Jak komentuje to Qczaj? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej! Qczaj i Dominika bardzo się do siebie zbliżyli Dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej to bardzo trudny czas Zobacz także:  TYLKO U NAS! Daniel Qczaj ostro o Michale Wiśniewskim i jego rozstaniu z Dominiką: "To jest totalny brak klasy"

Qczaj - kim jest
EastNews
Newsy
Qczaj był ofiarą pedofila! Wstrząsające wyznanie trenera. Wspomniał też o swojej orientacji 
Qczaj wyznał, że został zgwałcony przez pedofila! Powiedział też o swojej orientacji

Daniel Kuczaj dał się poznać jako sympatyczny i charyzmatyczny trener i miłośnik fitnessu, który zagrzewa Polki do walki o zdrowie i zgrabną sylwetkę. Do tej pory nikt nie wiedział, że celebryta w przeszłości przeszedł piekło. Qczaj zdecydował się na bardzo szczere wyznanie, które łamie serce! Okazuje się, że jako dziecko stał się ofiarą pedofila! Zobaczcie cały wpis. Daniel Kuczaj wyznał, że był ofiarą pedofila Jak już wspomnieliśmy, od kilku lat Daniel Kuczaj zachęca Polki do ćwiczeń i prowadzenia zdrowego trybu życia. Qczaj, bo taki pseudonim przyjął, robi to w niekonwencjonalny sposób. Jego treningi są bardzo energetyczne, a on sam niesie ze sobą sporo uśmiechu i pozytywnego nastawienia do życia.  Nikt nie spodziewał się nawet, jak mroczną tajemnicę skrywa były uczestnik "Tańca z gwiazdami". Okazuje się, że jako dziecka Daniel Kuczaj padł ofiarą pedofila, o czym sam napisał na swoim Facebooku.  Jestem dzieckiem - mam chyba siedem, może osiem lat, za oknem słyszę donośne „szukam” - moi rówieśnicy bawią się w chowanego. Zaraz pewnie do nich dołączę, ale tymczasem siedzę w wannie trzęsąc się ze strachu, a w powietrzu czuć jeszcze zapach smarów samochodowych, farb, alkoholu, papierosów i potu... Jestem dzieckiem, mam siedem lat, siedzę nagi w wannie a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami boję się jeszcze bardziej. Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to czego nie zmyję do końca życia - ale jeszcze tego nie wiem, bo mam zaledwie siedem lat. Byłem dzieckiem, a siedząc w wannie zmywałem z siebie zapach pedofila który zgasił moje dzieciństwo tak, jak gasi się niedopałek o asfalt. Zastanawiasz się kim był? Nie miał twarzy potwora... Przyjaciel rodziny, podrywacz kobiet, co niedzielę chodził do kościoła, a w drodze powrotnej często nas...

East News
Newsy
Qczaj w poruszającym wywiadzie opowiedział o molestowaniu i gwałcie! "Ochroniłem swoje siostry"
Qczaj w rozmowie z Dorotą Wellman opowiedział o tym, jak był molestowany i gwałcony. Dzieciństwo trenera było prawdziwym koszmarem

Kilka tygodni temu Qczaj za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznał, że w dzieciństwie był ofiarą pedofila. Jako mały chłopiec był wielokrotnie molestowany, padł też ofiarą gwałtu. Teraz po raz pierwszy zdecydował się udzielić na ten temat wywiadu. W rozmowie z Dorotą Wellman trener opowiedział swoją dramatyczną historię. My nie potrafiliśmy powstrzymać łez... Zobacz także:  Qczaj był ofiarą pedofila! Wstrząsające wyznanie trenera. Wspomniał też o swojej orientacji   Qczaj opowiedział o swoim koszmarze z dzieciństwa  Wiadomość o tym, że Qczaj był ofiarą pedofila, zszokowała wszystkich. Chociaż popularny trener często podkreślał, że miał trudne dzieciństwo, to jednak dopiero teraz był w stanie opowiedzieć, co dokładnie wydarzyło się w jego życiu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Qczaj zamieścił wstrząsający wpis. Jestem dzieckiem - mam chyba siedem, może osiem lat, za oknem słyszę donośne „szukam” - moi rówieśnicy bawią się w chowanego. Zaraz pewnie do nich dołączę, ale tymczasem siedzę w wannie trzęsąc się ze strachu, a w powietrzu czuć jeszcze zapach smarów samochodowych, farb, alkoholu, papierosów i potu... Jestem dzieckiem, mam siedem lat, siedzę nagi w wannie a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami boję się jeszcze bardziej. Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to czego nie zmyję do końca życia - ale jeszcze tego nie wiem, bo mam zaledwie siedem lat - brzmi część wpisu Qczaja.  Po kilku tygodniach od opublikowania tego postu Qczaj zdecydował się na pierwszy wywiad w tej sprawie. W rozmowie z Dorotą Wellman dla "Dzień Dobry TVN" trener wyjawił szczegóły tych dramatycznych wydarzeń. To był ktoś, kto często przewijał się przez nasz dom. Przyszywany wujek, złota rączka. Byłem...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner