Mariola Bojarska Ferenc w spódnicy z piórami
ONS

Pytanie na śniadanie: Mariola Bojarska Ferenc wprowadzi rewolucję w zdrowym trybie życia!

Mariola Bojarska Ferenc w spódnicy z piórami
ONS

Mariola Bojarska Ferenc to kobieta nie do zatrzymania! Trenerka od kilkudziesięciu lat promuje zdrowy styl życia i sport. Od 5 lat prowadzi również autorski program SZTUKA ŻYCIA z gwiazdami (już w sobotę w TVP2).

Teraz zobaczymy go w nowej odsłonie. Cykl „Sztuka życia” ma za zadanie uświadomić, że codzienność – czyli to jak  żyjemy i to co jemy – oraz obserwacja własnego organizmu
, mają ogromny wpływ nie tylko na kondycję, zdrowie i samopoczucie, ale są również drogą do osiągnięcia sukcesu, czy to na płaszczyźnie zawodowej, czy prywatnej. Jednym słowem będziemy oswajać telewidza z terminem WELLNESS. Wellness kojarzy się wyłącznie z zabiegami kosmetycznymi i ćwiczeniami, ale to zdecydowanie coś więcej! To filozofia, która ma prowadzić do równowagi ciała i umysłu.

Już w sobotę 12 września gwiazdą programu będzie słynna pływaczka Otylia Jędrzejczak. W kolejnym odcinku zobaczymy Dariusza Wieteskę, aktora znanego m.in. z serialu „Na sygnale” emitowanego również w TVP2.

Zobacz: 54-letnia Bojarska chwali się zgrabnym ciałem w bikini. Odpoczywała w ulubionym hotelu Anny Wintour

Niedawno Mariola wzięła również udział w "Biegu po nowe życie". A już niedługo odbędzie się premiera jej nowej książki o modzie, urodzie i zdrowiu dla kobiet 50+. Szczegóły - już wkrótce na naszej stronie!


Zobacz: Bojarska-Ferenc nie ma wątpliwości: To Anna Lewandowska mnie zastąpi!

Mariola Bojarska Ferenc


Mariola Bojarska Ferenc w basenie


Mariola Bojarska Ferenc i Jerzy Buzek

Więcej na temat Mariola Bojarska-Ferenc
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47