Występ z programu "Twoja twarz brzmi znajomo"
youtube
Newsy

ZGADNIJ: Który z uczestników show Polsatu wcielił się w wokalistę PSY? [WIDEO]

Niesamowita metamorfoza polskiej gwiazdy

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" zapowiada się na najbardziej zwariowane show tej wiosny. Polscy artyści w każdym odcinku wcielą się w postać największych światowych gwiazd muzyki - na scenie zobaczymy m.in. Justina Biebera, Lady Gage, Tine Turner oraz PSY. Już po zapowiedziach widać, że wszystko będzie przygotowane na najwyższym poziomie i z dużym rozmachem.

Zobacz: Niesamowite metamorfozy gwiazd w "Twoja twarz brzmi znajomo"

W jednym z pierwszych odcinków usłyszymy hit 2012 roku "Gangnam Style" zespołu PSY. Trzeba przyznać, że polska gwiazda która go zaśpiewała świetnie wcieliła się w postać koreańskiego wokalisty. Pytanie tylko która? My obstawiamy, że jest to któraś z pań biorących udział w programie.

Kogo typujecie? Odpowiedź poznamy już w sobotę :)Gwiazdy na planie "Twoja twarz brzmi znajomo":

Gwiazdy w Twoja twarz brzmi znajomo
facebook
TV-Show
Historyczny moment: Pierwszy odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" wygrywa...
Która gwiazda przeszła największą przemianę?

Za nami emocje związane z pierwszym odcinkiem "Twoja twarz brzmi znajomo". Gwiazdy wcieliły się w największe postacie światowej i polskiej sceny muzycznej sceny. Trzeba przyznać, że charakteryzacje były na najwyższym poziomie, podobnie jak występy. Gwiazdy śpiewały na żywo w studio, mimo, że program nie był transmitowany w czasie rzeczywistym. Zobacz: Metamorfozy gwiazd w "Twoja twarz brzmi znajomo" Pierwszy odcinek programu bezapelacyjnie wygrała Julia Pietrucha , która wcieliła się w postać koreańskiego wokalisty PSY. Gdyby nie wcześniejsze informacje, nigdy nie zgadlibyśmy kto śpiewa hit "Gangnam Style". Jak oceniacie show? Nam bardzo się podobało i ciekawi jesteśmy kolejnego odcinka w którym gwiazdy zostaną poddane jeszcze większym metamorfozom.  

Julia Pietrucha wspomina ciężką charakteryzację na planie "TTBZ"
ONS
Newsy
Dramat Pietruchy na planie "TTBZ": Nie mogłam oddychać!
Co się stało pięknej aktorce?

" Twoja Twarz Brzmi Znajomo " to program, gdzie gwiazdy muszą wcielać się w największych światowych i polskich artystów. By wypaść jak najlepiej przed publicznością, spędzają nie tylko długie godziny na próbach wokalnych. Potrzebna jest również charakteryzacja, która zajmuje bardzo dużo czasu. Zobacz: Wielka metamorfoza w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wystąpi jako Mick Jagger? W pierwszym odcinku wielkie wyzwanie dostała Julia Pietrucha , która musiała wcielić się rolę koreańskiego zespoły PSY. Jak zrobić z pięknej blondynki grubego Azjatę? Ta przemiana była nie tylko ciężka dla makijażystów, ale i dla aktorki. W wywiadzie dla Interii wspomina, że był to bardzo żmudny proces, okupiony dużym bólem. Skomplikowana charakteryzacja uniemożliwiła jej nawet normalne oddychanie.   Całą głowę miałam zalaną specjalną masą! Nie mogłam się ruszać, rozmawiać, a nawet oddychać . I peruka - problemem okazało się podpięcie moich długich włosów. To była naprawdę masakra. Przecież zanim doszło do występu, musiałam trochę poczekać, więc zaczęłam się pod tym wszystkim pocić, klej się rozpuszczał... Zmiana wizerunku z jednej strony jest bardzo fajna, a z drugiej bardzo nieprzyjemna. Dostałam zresztą tę maskę, mam ją w domu. Tak żmudnej charakteryzacji jeszcze nie miałam - wspominała Pietrucha.   Jednak wielki wysiłek opłacał się. Julia została zwyciężczynią pierwszego odcinka. Czekacie na kolejne występy Pietruchy w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zobacz:  Polsat zostawia rywali daleko w tyle. Są już oficjalne wyniki: "TzG" z rekordową oglądalnością Metamorfozy gwiazd w czwartym odcinku show:

Agnieszka Popielewicz w koku
TV-Show
Zosia Zborowska dostała swój program! Poprowadzi go z... Agnieszką Popielewicz. Domyślacie się, o czym będzie?
Zosia Zborowska dostała swój program! Poprowadzi go z... Agnieszką Popielewicz. Domyślacie się, o czym będzie?

Zosia Zborowska zadebiutuje w roli prowadzącej! Aktorka razem z bardziej doświadczoną koleżanką, Agnieszką Hyży poprowadzi nowy program „Twoja twarz brzmi EXTRA znajomo”. Magazyn będzie można oglądać w soboty w Polsat Cafe o 23.30, czyli po zakończeniu show w Polsacie. To z pewnością nie lada wyzwanie dla Zosi Zborowskiej, ale ze swoim temperamentem i poczuciem humoru na pewno świetnie się sprawdzi. Gwiazda zaistniała w telewizji dzięki udziałowi w poprzedniej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie radziła sobie naprawdę bardzo dobrze. Aktorka szybko też podbiła serca widzów, ale też innych osób z branży. Bardzo ciepło wypowiadała się o niej między innymi Krystyna Janda, która była zdziwiona, że tak późno został zauważony talent aktorski Zosi. W swoim programie "Magiel Towarzyski" Karolina Korwin Piotrowska również była mile zaskoczona, że w polskim show-biznesie znalazła się tak barwna postać. Kto wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5"? Zosia Zborowska będzie prowadzić m.in. rozmowy z uczestnikami nadchodzącej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". A kto się wśród nich znajdzie? Nie zabraknie gwiazd bardzo dobrze znanym widzom takich jak Aleksandra Szwed, Katarzyna Pakosińska czy Katarzyna Zielińska. Pojawią się jednak też mniej znane twarze takie jak Jerzy Grzechnik czy Agnieszka Twardowska. Uczestnicy z pewnością zaskoczą wszystkich fanów programu świetnymi metamorfozami i zaśpiewają na scenie najbardziej znane utwory ze sceny polskiej i światowej. Będziecie oglądać?   Zobacz: Zmiana w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Radosław Pazura jednak nie pojawi się w show. Wiemy, kto go zastąpi!   Zosia Zborowska poprowadzi kulisy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w Polsat Cafe Zosi będzie pomagać bardziej doświadczona koleżanka - Agnieszka Hyży

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner