Party Stories
Przyjaciółki - zdjęcia z planu 16. sezonu serialu
mat. prasowe
Newsy

"Przyjaciółki": Dlaczego Inga uciekła sprzed ołtarza a Zuza myślała, że ma zawał?! Rozwiąż nasz QUIZ

Życie "Przyjaciółek" wywraca się do góry nogami. Tym razem to Inga ucieka sprzed ołtarza od Maksa. Ma ku temu ważny powód. Jaki? Dlaczego Zuza zdenerwowała się tak mocno, że aż zrobiło jej się słabo a Dorota złapała za włosy kobietę, z którą zastała Sławka? Kim dla niego była? 

Jeżeli znasz odpowiedzi na te pytania, z pewnością nasz quiz nie sprawi ci trudności. Miłej zabawy! 

Zobacz także: Choć odpadła z „Tańca z gwiazdami”, Nicole Bogdanowicz wie jak spełniać marzenia! Mimo porażek i dramatów

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Sienkiewicz z córką
Newsy
Agnieszka Sienkiewicz z "Przyjaciółek" skrytykowana za... zbyt szczupłą sylwetkę! Aktorka nie wytrzymała! 

Internauci coraz częściej czują się bezkarni, pozostawiając swoje komentarze w sieci. Agnieszka Sienkiewicz opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją szczupłą sylwetkę. Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy. Było mnóstwo komplementów ale pojawiły się także niemiłe słowa. Aktorka postanowiła skonfrontować się z jedną z autorek niezbyt przyjemnego komentarza, wywołując ją do dyskusji. Jaki był tego efekt? Sami zobaczcie.  Zobacz także:  Czy Agnieszka Sienkiewicz ma w sobie coś z Doroty? Niezwykły wywiad z gwiazdą „Przyjaciółek” Agnieszka Sienkiewicz skrytykowana za zbyt szczupłą sylwetkę W ostatnim czasie bardzo wiele mówi się o tzw. fatshamingu. Jednak te same nieprzyjemności dotykają również osoby o każdym innym typie sylwetki, o czym również należy pamiętać. Pod ostatnim zdjęciem Agnieszki Sienkiewicz jednak z internautek postanowiła zostać niewybredny komentarz o treści:  Same kości  Aktorka postanowiła skonfrontować się z osobą, która miała odwagę w niemiły sposób zwrócić uwagę na jej wygląd, sugerując jej, że jest zbyt chuda. Bardzo ciekawy komentarz od kobiety!!!! Zastanawiam się jaki miał cel? Chciała mnie Pani obrazić, dogryźć poczuć się lepiej??? Pytam bo mnie to naprawdę szalenie interesuje, dlaczego kobieta kobiecie pisze taki komentarz!!! Dlaczego przyznaje sobie Pani prawo do krytykowania mojego wyglądu? Bo ja nikogo tu nie pytałam czy mu się podoba moja sylwetka? Mam nadzieje, że Pani odpowie, bo jestem absolutnie zafascynowana tego rodzaju zjawiskiem!!! Czekam na Pani odpowiedz Pani Tusiu! - napisała Agnieszka Sienkiewicz Niemiły komentarz spowodował, że za aktorką opowiedziało się mnóstwo jej fanek. Niestety w efekcie autorka komentarza usłyszała również sporo...

Przyjaciółki Patrycja porwie Klarę
fot. Polsat
Newsy
Quiz z 16. sezonu "Przyjaciółek". Jak uważnie oglądaliście pierwsze dwa odcinki? Sprawdźcie!

We wrześniu ruszył wyczekiwany przez widzów 16. sezon "Przyjaciółek". W życiu Anki, Patrycji, Ingi i Zuzy ponownie wiele się zadzieje. Za nami dwa pierwsze odcinki nowego sezonu. Są też nowi bohaterowie! Pamiętacie w kogo się wcielili? Jeżeli oglądaliście uważnie to nie powinniście mieć problemu z odpowiedziami w naszym psychoteście! Zapraszamy do zabawy!

Zobacz także: QUIZ! Rusza kolejny sezon "Przyjaciółek"! Co pamiętasz z poprzednich? Burzliwe rozstania, śluby, ciąże... Sprawdź się!

 

 

We wrześniu ruszył wyczekiwany przez widzów 16. sezon " Przyjaciółek ". W życiu Anki, Patrycji, Ingi i Zuzy ponownie wiele się zadzieje. Za nami dwa pierwsze odcinki nowego sezonu. Są też nowi bohaterowie! Pamiętacie w kogo się wcielili? Jeżeli oglądaliście uważnie to nie powinniście mieć problemu z odpowiedziami w naszym psychoteście! Zapraszamy do zabawy! Zobacz także:  QUIZ! Rusza kolejny sezon "Przyjaciółek"! Co pamiętasz z poprzednich? Burzliwe rozstania, śluby, ciąże... Sprawdź się!    

Przyjaciółki - zdjęcia z planu 16. sezonu serialu
mat. prasowe
Newsy
Ślubu nie będzie?! Inga z "Przyjaciółek" zniknie tuż przed uroczystością! Zobaczcie gorący zwiastun serialu!
Ślub Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki) z "Przyjaciółek" w ostatniej chwili zostanie odwołany? Co zrobi panna młoda tuż przed uroczystością?

Ślub Ingi (Małgorzata Socha) i Maksa (Mateusz Janicki) z "Przyjaciółek" w ostatniej chwili zostanie odwołany? Co zrobi panna młoda tuż przed uroczystością? Już w najbliższy czwartek, 17 września o godzinie 21:05, Polsat wyemituje nowy odcinek szesnastego sezonu serialu. Co wydarzy się w kolejnej odsłonie hitu? Inga będzie przerażona zniknięciem Maksa z którym przez dobę nie miała żadnego kontaktu. Inga będzie podejrzewać, że jej partner przestraszył się odpowiedzialności i zrezygnował ze ślubu. Szybko okaże się jednak, że Maks został "porwany" przez Roberta (Krzysztof Wieszczek) i Andrzeja (Adam Adamonis) na wieczór kawalerski. Kiedy wszystko będzie wskazywać na to, że już nic złego nie może się wydarzyć, a goście będą czekać na rozpoczęcie ślubu okaże się, że tym razem zniknęła... Inga! Czy panna młoda ostatecznie pojawi się na własnym ślubie? Tego dowiemy się już w czwartek wieczorem!  W nowym odcinku sporo emocji z pewnością przyniesie nam również wątek Zuzy (Anita Sokołowska), która pojedzie do Gdańska,  żeby spotkać się z synami. Na miejscu okaże się, że Jasiek (Marek Bukowski) i chłopcy mieszkają z Sabiną (Anna Jażdżyk)! Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"! Zobacz także:  QUIZ! Rusza kolejny sezon "Przyjaciółek"! Co pamiętasz z poprzednich? Burzliwe rozstania, śluby, ciąże... Sprawdź się! Zuza w Gdańsku przeżyje bardzo trudne chwile. 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner