O przyjaźni Agnieszki Szulim i Natalii Klimas w branży krążą już legendy. Panie bardzo chętnie dzieliły się zdjęciami ze wspólnych imprez, wyjazdów i spacerów. Wczoraj informowaliśmy Was, że aktorka zaprzyjaźniła się z Dodą, która jest aktualnie w konflikcie z Szulim. Wspólnie z Kate Rozz gwiazdy spotkały się w jednym z warszawskich butików, gdzie namiętnie obgadywały Agnieszkę. Przypomnijmy: Szok! Najlepsza koleżanka Szulim zaprzyjaźniła się z Dodą. Znamy szczegóły

Dziennikarka "Na językach" zaczęła się spotykać z milionerem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem, byłym chłopakiem Klimas. Na wczorajszej imprezie Flesz Fashion Night nie mogliśmy nie zapytać Natalii o to, co tak naprawdę się dzieje i czy w ogóle między gwiazdami jest jakiś konflikt:

Nic się nie zmieniło, jest wszystko w jak najlepszym porządku. Media szukają tego typu sensacji i próbują nas skonfliktować i próbują bezsensu zupełnie. Jeszcze jakieś przyjaźnie tworzyć, które miałyby kogoś... Nie, skąd! Niestety prawda jest dużo bardziej nudna w gruncie rzeczy.


Oczywiście, że jest bardziej nudna. Wystarczy zobaczyć te zdjęcia.
 

Szulim pierwszy raz publicznie z milionerem: