Inga
Mat. prasowe
1/5
Inga
Mat. prasowe

 

Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" już od kilku tygodni intensywnie pracują na planie 13. sezonu, który w marcu będziemy mogli oglądać w Polsacie w każdy czwartek. Za kilka miesięcy poznamy więc dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Nie da się ukryć, że wydarzenia z życia każdej bohaterki ciekawią nas tak samo, ale to Małgorzata Socha, wcielająca się w Ingę, uchyliła ostatnio rąbka tajemnicy, publikując nowe zdjęcie z planu. Dzięki temu wiemy, jak Inga będzie wyglądać w nowych odcinkach. Jesteście ciekawi? Zobaczcie zdjęcia na kolejnych stronach galerii.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Zuza rozstanie się z Jaśkiem w 13. sezonie "Przyjaciółek"?! Zobaczcie nowe zdjęcia z planu serialu!

2/5
Inga
Mat. prasowe

 

Wszyscy fani "Przyjaciółek" doskonale wiedzą, co działo się z Ingą w 12. sezonie. Bohaterka serialu straciła pracę, żyła z alimentów, a smutki zajadała, w efekcie tyjąc aż 15 kg! Inga była wyjątkowo zaniedbana, ale wszystko wskazuje na to, że sezonie to się zmieni!

 

Zobacz: Znamy datę premiery 13. sezonu "Przyjaciółek"!

3/5
Inga, Dorotka
Instagram

Nowe zdjęcia Ingi świadczą o tym, że bohaterka wyjdzie na prostą. Małgorzata Socha opublikowała zdjęcie z serialową Dorotką i obie wyglądają świetnie! Inga znów jest atrakcyjną i zadbaną kobietą, która zachwyca wyglądem!

 

Zobacz: O nie! Kolejna zdrada w "Przyjaciółkach"!? Wszystko przez nową gwiazdę w serialu

4/5
Inga
Instagram

Przy okazji zobaczyliśmy, że Dorotka świetnie się trzyma po rozstaniu z Erykiem. Może obie bohaterki założą wspólny biznes? 

 

Zobacz: Czy dobrze pamiętasz cały 12. sezon "Przyjaciółek"? Wielki i trudny quiz dla prawdziwych fanów!

5/5
Inga
Instagram

Jak myślicie, co Indze pomoże wyjść z kryzysu?

 

Zobacz: TEGO producenci "Przyjaciółek" zabraniają Agnieszce Sienkiewicz (i nie tylko jej)! Zaskoczeni?

Więcej na temat Przyjaciółki