ONS

Majówka 2012: przygotuj się do pierwszego opalania

ONS

Długi weekend majowy w pełni. Jesteśmy przekonani, że wiele z was ma zaplanowane wycieczki zagraniczne i wypady za miasto z przyjaciółmi. W końcu prognozy pogody są zachwycające. W Polsce przez cały maj ma być napawdę ciepło. Dlatego chcemy wszystkim przypomnieć, że skóra poddawana kąpielom słonecznym, która jest niedostatecznie zabezpieczona przed promieniowaniem staje się twarda, sucha i szybciej się starzeje.

Bowiem, podczas intensywnego opalania nie jest ona w stanie wyprodukować melaniny na tyle szybko, by zapobiec narażeniu na promieniowanie UV. Nadmiar słońca może w ten sposób doprowadzić do podrażnień i poparzeń, dlatego należy ją chronić nie tylko na plaży. W mieście słońce grzeje znacznie mocniej, niż w plenerze, ponieważ jego promienie odbijają od różnych powierzchni tj. asfalt, czy ściany budynków.

Dlatego specjalnie dla was przejrzeliśmy aktualną ofertę marek kosmetycznych. Znaleźliśmy mgiełki, balsami przed i po opalaniu, blokery, bronzery - podsumowując dla każdego. Coś dla niej, dla niego i nawet dla najmłodszych.

Zapraszamy do galerii produktów wybranych przez redakcję >>>

jm
 

Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04