Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka

Tabloid podał nieoficjalne przyczyny śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. To dlatego zginął?

Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ta smutna wiadomość zelektryzowała świat mediów. Piotr Woźniak-Starak był cenionym i bardzo uzdolnionym producentem filmowym. Na swoim koncie miał takie hity kinowe, jak choćby "Bogów" czy też "Sztukę kochania". Niebawem na ekrany wejdzie jego kolejna produkcja pt. "Ukryta gra". 

Niestety, to ostatni film produkowany przez Piotr Woźniaka-Staraka, który będzie nam dane obejrzeć. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zmarł na skutek nieszczęśliwego wypadku na jeziorze Kisajno, do którego doszło w nocy z 17 na 18 sierpnia. Tabloid dotarł do nieoficjalnych przyczyn śmierci Piotra Woźniaka-Starak. Zobaczcie poniżej!

Nieoficjalne przyczyny śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka na jeziorze Kisajno trwały cztery dni. Piątego dnia nurkowie natknęli się na jego ciało, o czym poinformował wiceszef MSWiA, Jarosław Zieliński.

Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym - brzmiał jego wpis na Twitterze.

 

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało przetransportowane w asyście policji do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku. Biegli sądowi przeprowadzą teraz sekcję zwłok, która da odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania dotyczące tego wypadku. Według zeznań Ewy O., która podróżowała tej nocy z Piotrem, podczas manewru skręcania oboje wypadli za burtę. 27-latce udało się dopłynąć do brzegu. Niestety, producent nie miał tyle szczęścia. 

"Fakt" dotarł do nieoficjalnych ustaleń w sprawie przyczyn śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Prawdopodobnie było to utonięcie. Jednak pytań jest o wiele więcej. Teraz biegli sądowi postarają się ustalić, czy Piotr Woźniak-Starak był przytomny wpadając do wody. Czy odniósł jakieś dodatkowe obrażenia? Według doniesień "Faktu" na śrubie znaleziono jego włosy. Czyżby więc doznał poważnego urazu? Na odpowiedzi przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać...

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia

Piotr Woźniak Starak w czarnym garniturze
East News

Jego rodzina, w tym ukochana żona - Agnieszka Woźniak-Starak, jest pogrążona w żałobie...

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
East News

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43