Sylwia Przybysz i Artur Sikorski na Instagramie, Antek Królikowski i Julia Wieniawa nad morzem, Rozenek i Majdan bez koszulki
Instagram

Miłość w polskim show-biznesie kwitnie! Niektóre znane gwiazdy są w stałych związkach od lat, inne dopiero od niedawna, ale widać, że ich relacje są pełne uczuć i ciepła. Która znana para z polskiego show-biznesu jest najgorętsza? Czy pary młodych gwiazd wygrają w naszym plebiscycie z parami, które od dawna są ulubieńcami? Sylwia Przybysz i Artur Sikorski, Julia Wieniawa i Antek Królikowski, Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan czy może Anna i Robert Lewandowscy - wybierzcie najgorętszą parę polskiego show-biznesu!

Zanane pary polskiego show-biznesu - która najbardziej hot?

 

Sylwia Przybysz i Artur Sikorski bardzo się kochają. Na Instagramie chętnie dzielą się wspólnymi, pełnymi uczuć zdjęciami. Widać, że są sobie bliscy i choć oboje bardzo młodzi, to jednak wpatrzeni w siebie jak w obrazki!

 

Zobacz: Sylwia Przybysz i Artur Sikorski - o tej parze będzie głośno! Zobacz ich skoordynowane stylizacje!

 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski są parą od kilku miesięcy. Julia zajęła miejsce Kasi Sawczuk u boku aktora. Para nieczęsto bywa razem na salonach i rzadko afiszuje się ze swoją relacją w mediach społecznościowych, ale gdy zostanie przyłapana przez paparazzi, to widać miłość!

 

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl", choć dopiero od niedawna tworzą parę. Zakochani nie kryją swoich uczuć - aż miło popatrzeć na ich wspólne zdjęcia!

 

Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana nikomu nie trzeba przedstawiać. Ta para tworzy razem niemal własną markę jak Beyonce i Jay-Z! ;) Małżonkowie podbili polski show-biznes dzięki "Azji Express" i rozkochali w sobie polskich widzów. Są obecnie jedną z ulubionych gwiazdorskich par!

 

Anny i Roberta Lewandowskich oczywiście również nie trzeba przedstawiać. Para może pochwalić się wręcz światową sławą. Niedawno Ania i Robert zostali rodzicami i zdobywają jeszcze większą sympatię dzięki słodkim zdjęciom swojej córeczki.

Sylwia Przybysz i Artur Sikorski
sylwia przybysz i artur sikorski
...
Instagram
Anna i Robert Lewandowscy
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
...
Instagram
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska
...
Instagram
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
...
Instagram
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
julia wieniawa i antek królikowski
...
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Sylwia Przybysz i Artur Sikorski...
Anna i Robert Lewandowscy...
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska...
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan...
Julia Wieniawa i Antek Królikowski...