Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Edyta Górniak pokazała zdjęcie bez makijażu
Instagram
Newsy

Edyta Górniak na wakacje w Malibu miała zabrać też mamę. Jednak pani Grażyna jest poważnie chora

Edyta Górniak jest na wymarzonych wakacjach w Malibu z synem Allanem. Ale okazuje się, że miała z nimi jechać też mama Górniak Grażyna Jasik. Wyjazd miał pomóc im w dalszym odbudowywaniu więzi oraz w tym, by Allan lepiej poznał babcię. Ale, niestety, nie udało się. Powód? Mama Edyty Górniak źle się poczuła i trafiła na badania, na wyniki których trzeba było długo czekać. Edyta załatwiła najlepszego lekarza i z niepokojem czekali na wyniki, bez których mama nie mogła ruszać się z Polski, jak poinformowała gazeta "Na żywo".

 

Zobacz: 7 sprawdzonych pomysłów na tanie wakacje za granicą

 

Edyta Górniak nie chciała lekceważyć zaleceń lekarzy, bo jej mama przeszła już 14 operacji. A w 2011 roku usunięto jej tętniaka aorty.  Nawet wahała się czy jechać na wakacje, ale pani Grażyna nie chciała psuć planów córki i wnuka.

Mama poprosiła, by zabrała syna na obiecane wakacje, a z nią była w kontakcie - poinformowała "Na żywo" znajoma rodziny.

Niedawno na plaży w Malibu, gdzie Edyta Górniak wynajęła willę na wakacje z synem, znalazła różaniec zostawiony przez rodziców chłopca, który tam utonął. Górniak jest poruszona jego historią, a jednocześnie uznała to za znak, że wszystko będzie dobrze. Okazuje się, że mama jest chora, ale nie zagraża jej życiu niebezpieczeństwo. To ostra nietolerancja pokarmowa, ale nieleczona mogłaby doprowadzić do śmierci, o czym czytamy w "Na żywo". Edyta po powrocie do Polski ma zamiar zająć się mamą, by szybko wróciła do zdrowia.

 

Zobacz także: Wzruszające pojednanie Edyty Górniak z mamą Grażyną. DUŻO ZDJĘĆ

 

Edyta Górniak rok temu odnowiła kontakty z mamą po latach.

Edyta Górniak
Exclusive

 

Edyta Górniak ma teraz dobry kontakt z mamą Grażyną Jasik.

Edyta Górniak
Exclusive

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak
ONS
Newsy
Oryginalna stylizacja Edyty Górniak na Top Łódź Festiwal - Legendy Polskiego Popu!

Udana? SONDA

Matka Edyty Górniak wściekła na byłych teściów swojej córki
Newsy
Mama Górniak OSTRO o rodzicach Dariusza K.: "Nie wierzę, że robią to z czystego serca. Darek zawiódł mnie"

Matka Edyty Górniak zabrała głos w sprawie konfliktu divy z byłymi teściami. Rodzice Dariusza K. już od kilku miesięcy walczą w sądzie o prawa do widywania się ze swoim wnukiem. Piosenkarka została ostatnio zobowiązana przez sąd  do organizowania  spotkań Allana z dziadkami  dwa razy w miesiącu. Jeżeli Edyta Górniak nie zastosuje się do tych zaleceń, będzie musiała zapłacić nawet 800 złotych grzywny za każdorazowe utrudnianie kontaktów swojego syna z rodzicami Dariusza K. W dobre intencje dziadków Allana nie wierzy matka Edyty Górniak. Grażyna Górniak-Jasik w rozmowie z tygodnikiem "Świat&Ludzie" skomentowała ich zachowanie, a przy okazji zdradziła, jak bardzo zawiodła się na byłym mężu swojej córki. Nie wierzę, że robią to z czystego serca. Skoro tak im zależy na wnuku, dlaczego nie opłacą mu choćby obozu harcerskiego, na który Allan tak lubi jeździć? O wszystko musi troszczyć się Edyta. A Darek nawet alimentów nie płacił... - przyznała mama Edyty Górniak. Darek, były mąż córki, zawiódł mnie. Nie ma usprawiedliwienia na to, że pod wpływem narkotyków siada za kierownicą i pozbawia życia niewinnego człowieka. Oni już tyle przeszli. Warto dać im szanse na normalne życia. Chcę spokoju i szczęścia w rodzinie. Wygląda więc na to, że Edyta Górniak może liczyć na wsparcie swojej mamy. I chociaż przez wiele lat artystka nie utrzymywała kontaktów z Grażyną Górniak-Jasik, to rok temu doszło do wzruszającego pojednania. Ostatnio piosenkarka zrezygnowała nawet z występów na festiwalu w Opolu, żeby wyjechać ze swoją mamą i synem na wspólne wakacje na Mazury.   Myślicie, że rodzice Dariusza K. odpowiedzą na zarzuty matki Edyty Górniak?   Zobacz także: Dlaczego Edyta Górniak nazwała syna Allan? Powód może was zdziwić! A zdradził go znany dziennikarz...   Matka Edyty Górniak krytykuje...

Edyta Górniak wspiera swoją mamę
Newsy
Mama Edyty Górniak nie czuje się dobrze, przeszła wylew i miała raka. A teraz? "Edyta załatwiła mi lekarza w Warszawie"

Edyta Górniak wspiera swoją mamę! Okazuje się bowiem, że mama artystki, Grażyna Górniak-Jasik, usłyszała ostatnio niepokojące informacje od lekarzy, którzy nie są zachwyceni jej wynikami badań. Pani Grażyna, po tym jak przed laty przeszła wylew i zmagała się z nowotworem, wciąż powinna przechodzić szczegółowe badania. Edyta Górniak dba o to, żeby jej mama dbała kontrolowała swój stan zdrowia i sama umawia ją do najlepszych specjalistów. Niestety, ostatnie wyniki badań zaniepokoiły lekarzy, którzy zadecydowali pobrać wycinki i poddać je szczegółowej analizie. Zrobiła to, pobrano wycinki. Wyniki mają przyjść mniej więcej w połowie lipca - znajoma Edyty Górniak zdradziła w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie". Mama Edyty Górniak mocno wierzy, że wyniki badań będą prawidłowe. Grażyna Górniak-Jasik przyznała, że córka bardzo jej pomaga. Załatwiła mi lekarza w Warszawie. Wszystko będzie dobrze! Czuję się świetnie, naprawdę nic mi nie jest. To na pewno jakaś bzdura  - przyznała w rozmowie z tabloidem. Taka córka to prawdziwy skarb! Życzymy dużo zdrowia!   Zobacz także: Mama Górniak OSTRO o rodzicach Dariusza K.: "Nie wierzę, że robią to z czystego serca. Darek zawiódł mnie"   Edyta Górniak wspiera swoją mamę. Piosenkarka przeżywa trudne chwile.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner