Edyta Górniak pokazała zdjęcie bez makijażu
Instagram

Edyta Górniak jest na wymarzonych wakacjach w Malibu z synem Allanem. Ale okazuje się, że miała z nimi jechać też mama Górniak Grażyna Jasik. Wyjazd miał pomóc im w dalszym odbudowywaniu więzi oraz w tym, by Allan lepiej poznał babcię. Ale, niestety, nie udało się. Powód? Mama Edyty Górniak źle się poczuła i trafiła na badania, na wyniki których trzeba było długo czekać. Edyta załatwiła najlepszego lekarza i z niepokojem czekali na wyniki, bez których mama nie mogła ruszać się z Polski, jak poinformowała gazeta "Na żywo".

 

Zobacz: 7 sprawdzonych pomysłów na tanie wakacje za granicą

 

Edyta Górniak nie chciała lekceważyć zaleceń lekarzy, bo jej mama przeszła już 14 operacji. A w 2011 roku usunięto jej tętniaka aorty.  Nawet wahała się czy jechać na wakacje, ale pani Grażyna nie chciała psuć planów córki i wnuka.

Mama poprosiła, by zabrała syna na obiecane wakacje, a z nią była w kontakcie - poinformowała "Na żywo" znajoma rodziny.

Niedawno na plaży w Malibu, gdzie Edyta Górniak wynajęła willę na wakacje z synem, znalazła różaniec zostawiony przez rodziców chłopca, który tam utonął. Górniak jest poruszona jego historią, a jednocześnie uznała to za znak, że wszystko będzie dobrze. Okazuje się, że mama jest chora, ale nie zagraża jej życiu niebezpieczeństwo. To ostra nietolerancja pokarmowa, ale nieleczona mogłaby doprowadzić do śmierci, o czym czytamy w "Na żywo". Edyta po powrocie do Polski ma zamiar zająć się mamą, by szybko wróciła do zdrowia.

 

Zobacz także: Wzruszające pojednanie Edyty Górniak z mamą Grażyną. DUŻO ZDJĘĆ

 

Edyta Górniak rok temu odnowiła kontakty z mamą po latach.

Edyta Górniak
Exclusive

 

Edyta Górniak ma teraz dobry kontakt z mamą Grażyną Jasik.

Edyta Górniak
Exclusive