Joanna Przetakiewicz na warsztatach z "Debiutantkami" w Pałacu w Wilanowie
ONS/www.lamaniabyjoanna.eu

Joanna Przetakiewicz od kilku lat konsekwentnie pracuje nad ekspansją swojej marki La Mania. Jej pokazy to jeden z ważniejszych punktów sezonu, a kreacje doceniają nawet zagraniczne gwiazdy. Niebawem Przetakiewicz zobaczymy też w nowym modowym show w TVN. Przypomnijmy: Joanna Przetakiewcz wystąpi w "Project Runway"

Sukces gwiazdy inspiruje też innych. Ostatnio Joanna została zaproszona na spotkanie z młodymi dziewczętami ze stowarzyszenia "Debiutantki", które ma służyć edukacji inspirowanej wzorcami z przedwojennych instytucji kształcenia panien tzw. "Pensji" w zakresie unikatowej wiedzy życiowej. Przetakiewicz odwiedziła przyszłe "Stypendystki" w Pałacu w Wilanowie, a swoja wizytę opisała podekscytowana na blogu.

W sobotę zostałam zaproszona na spotkanie z "Debiutantkami" przez Agnieszkę Michalczyk. Miałam szansę poznać młode damy i porozmawiać z nimi na temat mody i stylu. Były tym szczerze zainteresowane i aktywne w dyskusji. Piękne, inteligentne i dowcipne - zadawały mnóstwo pytań o styl, modę czy makijaż - napisała Przetakiewicz na blogu lamaniabyjoanna.eu.


Wybrałybyście się na takie spotkanie z Joanną Przetakiewicz?

 

Joanna Przetakiewiz na ostatnim pokazie La Manii:

Więcej na temat Joanna Przetakiewicz La Mania