Facbook Przemysław Tytoń
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Przemysław Tytoń trafił do szpitala

Polski bramkarz uległ poważnej kontuzji

Przemysław Tytoń był gwiazdą reprezentacji polski w piłce nożnej podczas zeszłorocznego Euro. Na co dzień sportowiec gra w holenderskim klubie PSV Eindhoven. Podczas wczorajszego meczu jego drużyny z Rodą Kerkrade Polak uległ dość poważnej kontuzji.

Jak podaje serwis Psv.nl, bramkarz próbując bronić strzału z rzutu wolnego uderzył twarzą w słupek. Tytoń na chwilę stracił przytomność. Sędziowie przerwali mecz, aby spokojnie zabrać zawodnika do szpitala. Dziś media poinformowały, że piłkarz ma wstrząśnienie mózgu i stłuczone biodro. Sportowiec niebawem wyjdzie do domu.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Tak Robert Lewandowski imprezuje z żoną po przegranym meczu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Robert Lewandowski w masce przed meczem
ONS
Newsy
Lewandowski jednak zagra w meczu z Barceloną. Pokazał zdjęcie w masce
Będziecie oglądać?

Kilka dni temu Robert Lewandowski podczas meczu doznał poważnej kontuzji po zderzeniu z bramkarzem przeciwnej drużyny. Niestety obrażenia są na tyle poważne, że nie wiadomo czy piłkarz pojawi się najbliższej rozgrywce. Zobacz:  Lewandowski doznał poważnego urazu na wczorajszym meczu. Są wyniki badań Jedyną możliwą opcją, aby Lewandowski pojawił się na boisku podczas środowego meczu z Barceloną w półfinale Ligi Mistrzów było założenie przez niego maski, która ułatwiłaby mu bieganie i nie doprowadziłaby do pogorszenia jego stanu. Jak się okazuje sportowiec nie opuści swojej drużyny w tak ważnym dniu i na boisku zagra. Na Facebooku pokazał zdjęcie w owej masce. Właśnie w takim wydaniu będziemy mogli oglądać go podczas meczu. Będziecie oglądać? Zobacz na Polki.pl: Lewandowscy w ekskluzywnym wywiadzie dla Vivy!

Kuba Wojewódzki w okularach
Newsy
Kuba Wojewódzki skomentował wielki sukces Roberta Lewandowskiego. Nie zabrakło złośliwości!

Sukces goni sukces! Robert Lewandowski to bez wątpienia nasza duma narodowa, co udowodnił podczas kilku ostatnich meczów. Wystarczy tylko przypomnieć słynne 5 goli w dziewięć minut strzelonych podczas meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg.  W najnowszym numerze "Polityki" Kuba Wojewódzki skomentował dobrą passę piłkarza: To był historyczny dla niemieckiej piłki nożnej w polskim  wydaniu. Podczas meczu Bayern Monachium z VfL Wolfsburg napastnik Bayernu Robert Lewandowski strzelił pięć goli w 8 minut 59 sekund. Wreszcie nadszedł dzień, kiedy możemy mu wybaczyć te 12 mln euro zarabianych w 12 miesięcy. Sukcesy Roberta Lewandowskiego Sportowiec od kilkunastu dni jest na językach wszystkich mediów, również tych zagranicznych. Nad jego formą zachwycają się zarówno trenerzy, jak i koledzy z drużyny. We wtorek również zrobił ogromne wrażenie na swoich fanach i został najskuteczniejszym Polakiem w historii rozgrywek UEFA. O co chodzi? Lewandowski strzelił trzy bramki w Lidze Mistrzów, co przyczyniło się do tego, że jego zespół wygrał 5:0.    Życzymy dalszych sukcesów!   Kuba Wojewódzki na ramówce TVN Robert Lewandowski na meczu Robert Lewandowski na konferencji Gilette

Nieuznana bramka Lewandowskiego
Newsy
Mecz Polska-Kazachstan: Nieuznany gol Roberta Lewandowskiego! "Sędzia ukradł nam bramkę"! WIDEO
Zobaczcie nagranie!

Co za sytuacja! Podczas meczu Polska-Kazachstan doszło do niecodziennej sytuacji - gol Roberta Lewandowskiego nie został uznany przez niedopatrzenie sędziego. Sportowiec wykonywał rzut wolny w drugiej połowie meczu, trafił do bramki, piłka przekroczyła minimalnie linię, ale gol nie został uznany przez sędziego.  Sędzia ukradł nam bramkę - stwierdzili jasno komentatorzy z Polsatu. Gol Lewandowskiego nieuznany!  Na zwolnionym tempie ewidentnie widać, że piłka przekroczyła linię bramkową. Na szczęście, minutę później, bramkę strzelił Kamil Glik. Potem z kolei Robert Lewandowski zdobył gola z rzutu karnego! Tym sposobem polska reprezentacja wygrała 3:0! Gratulacje! Zobacz:  Anna Lewandowska kibicuje Robertowi na meczu Polska-Kazachstan! O jej makijaż zadbała inna WAG! ZDJĘCIA Zobaczcie nagranie!   #Lewandowski #VAR pic.twitter.com/JWk41XOsjk — Pan Józek (@Pan_Jozek) 4 września 2017       Z mojej perspektywy gol! pic.twitter.com/Hfu9K8mOxB — Rafał Kędzior (@rkedzior) 4 września 2017