Nicole Saleta i Przemysław Saleta
East News

Przemysław Saleta nie ma kontaktu z córką? Bokser zdradza, jaka jest prawda!

Nicole Saleta i Przemysław Saleta
East News

Nicole Saleta, córka Przemysława Salety, udzieliła poruszającego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej chorobie oraz zdradziła, że jej relacje z ojcem są mniej intensywne niż kiedyś. Rozmowa odbiła się szerokim echem w mediach, które zarzuciły sportowcowi brak kontaktu z córką. Przemysław Saleta zaprzecza rewelacjom i wyjaśnia, że słowa Nicole zostały błędnie odebrane. 

Przemysław Saleta o kontaktach z córką

Nicole w wywiadzie dla magazynu "Viva!" wyznała, że kiedy jej ojciec mieszkał w Tajlandii, prawie się nie widywali. Dodała, że stara się utrzymywać z nim kontakty, ale bywa to problematyczne, ponieważ sportowiec jest bardzo zabieganym człowiekiem. Przemysław Saleta nie zaprzecza, że podczas swojej nieobecności w kraju również brakowało mu częstszego kontaktu z dziećmi. Dlatego zdecydował się wrócić do Polski, aby to zmienić.

Na początku marca wróciłem i odwróciłem proporcje, bo do tego momentu 80 procent czasu przebywałem poza Polską. Jednym z powodów powrotu była właśnie chęć częstszych kontaktów z córkami - skomentował w rozmowie z "Super Expressem".

Sportowiec nie kryje zaskoczenia odbiorem słów Nicole przez media i dodaje, że ona również się tego nie spodziewała. Jednocześnie zapewnia, że ich relacja nie uległa pogorszeniu.

Nawet Nicole zdziwiła się, że jej wywiad został odebrany w taki sposób. Mówienie, że nie mamy kontaktu, jest bzdurą. Pewnie większość rodzin ze swoimi dziećmi widuje się raz na jakiś czas, a nie codziennie. Zwłaszcza, gdy dzieci już dorosną - stwierdza bokser. 

Zobacz także: "Drugi przeszczep nerki mojej córki nie udał się" Wstrząsające wyznanie Ewy Pacuły! Jaki jest stan Nicole Salety?

Historią Przemysława Salety oraz jego córki Nicole kilkanaście lat temu żyła cała Polska. W wieku 13 lat u dziewczynki zdiagnozowano niewydolność nerek. Nastolatka musiała przejść przeszczep, a dawcą został jej ojciec. W wyniku powikłań sportowiec zapadł w śpiączkę. Na szczęście szybko wraz z córką wrócili do zdrowia.

11 lat później Nicole musiała przejść kolejny przeszczep, ale nerka również się nie przyjęła. Aktualnie córka sportowca czeka na trzeci przeszczep. To ważne, że może liczyć na wsparcie obojga rodziców, a wypowiedź o braku kontaktu z tatą została po prostu źle zrozumiana. 

Nicole Saleta i Przemysław Saleta

Nicole Saleta jest córką znanego boksera oraz Ewy Pacuły

Nicole Saleta z mamą
East News

 

Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55