Meghan Markle i księżna Kate na Wimbledonie
East News

Ekspertka od mowy ciała oceniła nowe zdjęcia księżnej Kate i Meghan Markle. Jej słowa zaskakują!

Meghan Markle i księżna Kate na Wimbledonie
East News

Meghan Markle i księżna Kate pojawiły się razem na finale Wimbledonu. Początkowo plotkowano o tym, że żona Williama ma za zadanie pilnować księżnej Sussex, aby ta nie popełniła kolejnej wpadki. Okazuje się jednak, że obie kobiety doskonale się bawiły i sprawiały wrażenie, jakby się były dobrymi przyjaciółkami. Ich zachowanie przeanalizował ekspert od mowy ciała. Do jakich zaskakujących wniosków doszedł? Czy księżne zachowywały się naturalnie? A może robiły tylko dobrą minę, aby nie prowokować nowych plotek?

Czy konflikt między Meghan a Kate istnieje?

O trudnych relacjach między księżnymi brytyjskie media piszą już od dawna. Pojawiały się nawet teorie, że to przez swoje żony bracia, William i Harry znacznie ograniczyli wspólną działalność i coraz rzadziej się widują. Ostatnie wspólne zdjęcia Meghan i Kate przeczą dotychczasowym informacjom, co więcej pokazują, że księżne doskonale się dogadują, a nawet wspierają. 

Na finale Wimbledonu obecność księżnych sprawiła, że wszyscy znów oceniali ich wygląd i zachowanie. Tym razem zarówno Meghan, jak i Kate zachwyciły swoimi stylizacjami, jednak to nie one były najszerzej komentowane. To relacja księżnych wzbudziła największe zainteresowanie! Ich zdjęcia przeanalizowała nawet ekspertka od mowy ciała, Blanca Cobb i uznała, że:

Patrząc na zdjęcia, trudno powiedzieć o jakimkolwiek konflikcie. Widać, że Meghan i Kate szczerze cieszyły się swoim towarzystwem - powiedziała specjalistka.

Co zdradza prawdziwą relację między Meghan a Kate?

Wyjaśniła na jakiej podstawie doszła do takich wniosków. Okazuje się, że wszystko zdradziła ich mimika:

Kiedy Kate przechylała ramię w dół, jakby chciała zbliżyć się do Meghan, potwierdziła, że ma stale coś do powiedzenia. Księżne miały też szczere uśmiechy. Wskazuje na to charakterystyczne mrużenie oczu i wypchnięte mięśnie policzkowe.

Już na pierwszy rzut oka widać, że Meghan i Kate bawią się doskonale. Uśmiechają się do siebie i rozmawiają jak najlepsze przyjaciółki. To pierwsze ich takie wspólne zdjęcia. Być może od kiedy obie zostały mamami mają więcej wspólnego i lepiej się dogadują. Mamy nadzieję, że teraz tylko takie zdjęcia będziemy oglądać!

Zobacz także:  Książę William krytykuje zachowanie Meghan i Harry'ego! Poszło o Archiego...

 

Księżna Kate i Meghan Markle rozmawiają na Wimbledonie
East News

Meghan i Kate cały czas się do siebie uśmiechały

Meghan Markle i księżna Kate podczas finału Wimbledonu
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43