Nasz nowy dom

Przed nami wyjątkowy odcinek "Nasz nowy dom"! Ale uwaga - ważna zmiana

Nasz nowy dom

Już dziś wieczorem Polsat wyemituje 200. odcinek programu "Nasz nowy dom"! W jubileuszej odsłonie hitu Polsatu zobaczymy poruszającą historię pani Katarzyny i jej syna Adama, którzy mieszkają w tragicznych warunkach, bez łazienki i toalety. Na szczęście z pomocą przyjdzie Katarzyna Dowbor i jej ekipa, która wyremontuje dom bohaterów jubileuszowego odcinka programu "Nasz nowy dom"!

Jubileuszowy odcinek "Naszego Nowego Domu"

"Nasz nowy dom" już od kilku lat jest jednym z największych hitów Polsatu. Program prowadzi uwielbiana przez widzów Katarzyna Dowbor, która razem ze swoją ekipą projektantów i budowlańców remontuje domy i mieszkania potrzebującym. W każdym odcinku poznajemy nowych bohaterów i ich poruszające historie, a ich domy przechodzą prawdziwą metamorfozę. Do tej pory Polsat wyemitował 199. odcinków "Naszego nowego domu", a już dziś wieczorem (w czwartek 24 września) zobaczymy jubileuszowy 200. odcinek programu!

Tym razem Katarzyna Dowbor i jej ekipa pojadą do wsi Prusy w województwie świętokrzyskim, gdzie mieszka pani Katarzyna i jej syn Adam.

Mąż pani Katarzyny zmarł niedawno z powodu nowotworu mózgu osieracając rodzinę. Dwoje naszych bohatrów mieszka w domu złożonym z dwóch pomieszczeń - kuchnii i pokoju. Nie ma łazienki ani toalety. Budynek obity jest papą, która nie izoluje przed zimnem a dach pokryty jest eternitem. W dodatku zdezolowany system ogrzewania pogarsza stan domu z roku na rok. Ekipa „Naszego Nowego Domu” zrobi wszystko, by na uśmiech choć na chwilę zagościł na twarzach rodziny - czytamy na Instagramie.

W sieci pojawił się zwiastun jubileuszowego odcinka "Naszego nowego domu". Producenci programu poinformowali przy okazji, że 200. odsłona programu zostanie wyemitowana o innej porze niż dotychczas. "Nasz nowy dom" zazwyczaj jest pokazywany w środy i czwartki o godzinie 20:05, jednak dziś wyjątkowo program zostanie wyemitowany już o 19:35!

Zobaczcie zwiastun jubileuszowego odcinka "Naszego nowego domu"!

Zobacz także: Spłonął dom bohaterki programu "Nasz nowy dom"! Pani Beata i jej dwóch synów stracili dach nad głową

Zwiastun jubileuszowego odcinka "Naszego nowego domu".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A na dwusetny remont pojedziemy do wsi Prusy w województwie świętokrzyskim. MIeszka tu pnia Katarzyna z dwunastoletnim synem Adamem. Mąż pani Katarzyny zmarł niedawno z powodu nowotworu mózgu osieracając rodzinę. Dwoje naszych bohatrów meszka w domu złożonym z dwóch pomieszczeń - kuchnii i pokoju. Nie ma łazienki ani toalety. Budynek obity jest papą, która nie izoluje przed zimnem a dach pokryty jest eternitem. W dodatku zdezolowany system ogrzewania pogarsza stan domu z roku na rok. Ekipa „Naszego Nowego Domu” zrobi wszystko, by na uśmiech choć na chwilę zagościł na twarzach rodziny. Zapraszamy Was na wyjątkowy, dwusetnym odcinek programu Nasz nowy dom o wyjątkowej godzinie 19:35

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

 Katarzyna Dowbor i jej ekipa pomoże pani Katarzynie i jej synowi.

Rewolucja w programie Nasz nowy dom

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03