Plebiscyt 10 lat Party - Przebój 10-lecia

To przy nich bawiliśmy się na najlepszych imprezach, wzruszaliśmy, poznawaliśmy swoje miłości... Każdy z tych przebojów w sposób szczególny zapadł nam w pamieć. Ale który zasłużył na zaszczytne miano PRZEBOJU DEKADY? To Wasz wybór! 

Wyniki plebiscytu zostały ogłoszone na Wielkiej Gali z okazji 10-lecia magazynu "Party"! Głosowanie trwało do 10 września! Oto wyniki:

 

Party plebiscyt
Party.pl

Jest już ciemno - Feel
Utwór, który został nagrodzony Bursztynowym Słowikiem i Słowikiem Publiczności na Sopot Festivalu 2007, zdobył pierwsze miejsce na listach hitów RMF i Eski oraz stał się wizytówką Piotra Kupichy i spółki.


Cicho - Ewa Farna
„Jedynka” na listach MTV Maxxx Hits i VIVA Chart Surfer, Radia Eska oraz w kilkunastu stacjach lokalnych. Do tego ponad 7 mln wyświetleń w YouTubie. Jednym słowem: HIT!


Małe rzeczy - Sylwia Grzeszczak
Pierwsze miejsce na listach RMF i Radia Złote Przeboje oraz telewizji VIVA, a do tego prawie 27 mln wyświetleń w YouTubie. Małe rzeczy, a cieszą :)


My, Słowanie - Donatan & Cleo
Rekordowe 72 mln (!) odtworzeń w YouTubie, ósma pozycja w konkursie Eurowizji. Czy to starczy, żeby zdobyć tytuł przeboju dekady?


Upiłam się Tobą - Beata
14 mln odsłon w YouTubie, certyfikat podwójnie platynowego singla za ponad 40 tys. legalnych pobrań internetowych – to wszystko pokazuje, że Beata Kozidrak ciągle ma talent do pisania wielkich hitów. A czy ten zasługuje na miano przeboju dekady? Rozstrzygnijcie sami!

 

UWAGA! W związku z wieloma zgłoszeniami o rzekomych nieprawidłowościach podczas głosowania w plebiscycie, redakcja Party.pl zdecydowała o UNIEWAŻNIENIU wszystkich głosów "ujemnych". To była trudna decyzja - nie chcemy bowiem kończyć naszej zabawy i przekreślić naprawdę wielkiego trudu fanów, którzy oddają głosy na swoje gwiazdy. Z drugiej jednak strony nie mogliśmy nie zareagować na Wasze sygnały. Jak sami zauważyliście, najbardziej lawinowo narastały głosy "na minus", rodząc oczywiste podejrzenia o stosowanie nieuczciwych sposobów głosowania - np. poprzez boty. Postanowiliśmy więc wyeliminować je z ogólnego wyniku. Wszystkie głosy "na plus" - czyli te, które oddaliście na swoją gwiazdę, nadal się liczą.

Cicho - Ewa Farna
Ewa Farna  w biało-czarnej stylizacji
ONS
My, Słowanie - Donatan & Cleo
Cleo w finale Tańca z Gwiazdami
ons
Małe rzeczy - Sylwia Grzeszczak
Sylwia Grzeszczak zagrała koncert w Gdańsku
EastNews
Upiłam się Tobą - Beata
Jest już ciemno - Feel
Piotr Kupicha śpiewa
Więcej na temat Plebiscyt 10 lat Party
Wyniki plebiscytu:
Cicho - Ewa Farna...
My, Słowanie - Donatan & Cleo...
Małe rzeczy - Sylwia Grzeszczak...
Upiłam się Tobą - Beata...
Jest już ciemno - Feel...