Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Prokuratura sprawdzi czy syn Doroty Zawadzkiej nie jest pedofilem
ONS
Newsy

SE: Prokuratura sprawdza czy syn Superniani nie jest pedofilem

Badają czy nie ma "odchyleń od normy"

O synu Doroty Zawadzkiej zrobiło się bardzo głośno pod koniec ubiegłego roku. Został wówczas zatrzymany za próbę gwałtu i pobicie swojej znajomej, Zofii. 27-letni Paweł Z. trafił do aresztu z którego jednak dość szybko wyszedł.

Wraz z grupą znajomych byliśmy na imprezie, po której miałam u niego nocować, bo mieszkam poza Warszawą. Kiedy zostaliśmy sami, Paweł zaczął się do mnie dobierać. Przestraszona próbowałam go odepchnąć, ale to go rozwścieczyło. Zaczął mnie tłuc pięściami po twarzy i dusić - mówiła wówczas w rozmowie z Super Expressem poszkodowana koleżanka syna Zawadzkiej.

Sprawa wciąż nie trafiła do sądu i nie wiadomo czy będzie miała tam swój finał. Jak donosi tabloid, Paweł Z. przechodzi właśnie specjalistyczne badania dzięki którym biegli lekarze stwierdzą czy mężczyzna nie jest pedofilem, seksopiromanem albo seryjnym gwałcicielem. Informacje SE potwierdził zastępca prokuratora rejeonowego Warszawa- Śródmieście, Michał Mistygacz.

- Obecnie pan Paweł nie przebywa w żadnej placówce. Został poddany badaniom psychologicznym i seksuologicznym. Mają one na celu sprawdzenie, czy osoba badana nie ma żadnych odchyleń od normy. Na przykład czy nie jest pedofilem, raptofilem, seryjnym gwałcicielem albo seksopiromanem. We wrześniu mają być znane wyniki badań. I to od opinii biegłych lekarzy dużo zależy. Przy postępowaniu karnym istotne jest zbadanie stanu świadomości oskarżonego, szeroko to nazwijmy... chodzi o zbadanie poczytalności - mówi gazecie.


Dorota Zawadzka, którą widzowie znają z programu "Superniania" konsekwentnie milczy w sprawie swojego syna, któremu za próbę gwałtu grozi od 2 do 12 lat wiezienia.

Zobacz też: Dorota Zawadzka ostro o hejterach atakujących Filipa ChajzeraDorota Zawadzka na spotkaniuDorota Zawadzka na Karuzeli Cooltury 2013

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dorota Zawadzka w okularach
Newsy
Dorota Zawadzka schudła 30 kilogramów! Jak to zrobiła?

Dorota Zawadzka schudła 30 kilogramów! Znana psycholog i prowadząca program "Superniania" przeszła ogromną  metamorfozę. Gwiazda diametralnie zmieniła sposób odżywiania - najlepszym dowodem jest jej nowa sylwetka. Dorota Zawadzka schudła 30 kilogramów! Gwiazda od początku swojej medialnej kariery zmagała się z nadprogramowymi kilogramami. W licznych wywiadach Zawadzka zapowiadała, że chce zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale efekty były chwilowe albo mało widoczne. Pięć lat temu Zawadzka schudła 20 kilo na diecie białkowej, ale kiedy wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami' musiała zapomnieć o odchudzaniu - ciężki treningi wymagały normalnego odżywiania. Teraz jednak to się zmieniło, a na profilu Doroty Zawadzkiej na Facebooku pojawiło się kilka zdjęć, na których gwiazda chwali się nową figurą. Musimy przyznać, że zmiana jest spektakularna. Jak się okazuje psycholog zrzuciła już 30 kilogramów, ale to jeszcze nie koniec: Odchudza się od maja zeszłego roku. Robi to z głową, opierając się na ćwiczeniach i diecie. Chce stracić jeszcze 20 kilogramów i utrzymać efekt na zawsze - zdradza znajomy Doroty Zawadzkiej w "Rewii". Gratulujemy silnej woli i spektakularnych efektów!   Zobacz: Kayah narzekała na ceny na lotnisku, a Dorota Zawadzka kupiła "najdroższy wrzątek w kraju". Ile kosztował?   Dorota Zawadzka schudła aż 30 kilogramów! (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted by Dorota Zawadzka on  9 listopada 2015 Dorota Zawadzka przed metamorfozą To jednak  nie koniec. Gwiazda planuje zrzucić jeszcze 20 kilogramów.

Dorota Szelągowska
x-news
Newsy
"Nie było mnie stać na pampersy" Dorota Szelągowska szczerze o swojej przeszłości

Dorota Szelągowska już od kilku lat jest jedną z największych gwiazd telewizyjnych. Jej programy, w których pokazuje, jak wyremontować domy i mieszkania są prawdziwymi hitami. Dorota Szelągowska od dawna jest związana z show-biznesem, ale dopiero teraz jest o niej naprawdę głośno. Gwiazda TVN prywatnie jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci - syna Antka i córki Wandy. Dorota Szelągowska osiągnęła sukces, ale nigdy nie ukrywała, że jej życie nie zawsze było tak kolorowe. W jednym z wywiadów nazwała swojego ojczyma alkoholikiem i pedofilem. Jakbym mogła cofnąć czas, jakbyś powiedziała: "Hej, możesz cofnąć czas. Nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem.   Nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego..." - nie oddałabym tego za nic - mówiła w programie "W roli głównej". Teraz Dorota Szelągowska zdradziła, jak wyglądało jej życie, kiedy urodził się jej syn.  Dorota Szelągowska szczerze o swojej przeszłości Prowadząca takie hity jak: "Dorota inspiruje", "Dorota was urządzi" czy "Domowe rewolucje" w rozmowie z magazynem "Twój Styl" przyznała, że dziś ma stabilne życie, ale nie zawsze tak było. Dorota Szelągowska przyznała wprost, że wychowywała się w biedzie.  Nie mam pojęcia, jak udawało się mamie wiązać wtedy koniec z końcem. Kiedy urodziłam pierwsze dziecko, nie było mnie stać na pampersy. Pamiętam tamte lata. Wiem, jak trzeba się nagimnastykować, żeby przeżyć miesiąc za mniej niż średnią krajową. To mnie utrzymuje w czujności. Zarabiam dobrze, ale nie zatracam się w luksusie. W życiu może być różnie... - przyznała w rozmowie z "Twoim Stylem". Dziś syn Doroty...

Dorota Zawadzka, Robert Myśliski
Radek Polak
Newsy
Dorota Zawadzka i Robert Myśliński. Superniania znalazła sposób na superfaceta
Ona jest wybuchowa i emocjonalna, on to „człowiek nadzwyczaj spokojny”. Ale od pięciu lat wszystko robią razem. Superniania znalazła sposób na superfaceta.

– Kiedy ostatnio razem Państwo tańczyli i kto prowadził? Dorota Zawadzka: Całkiem niedawno. Na jakiejś wieczornej imprezie... Robert Myśliński: Dorota prowadziła tam warsztaty dla rodziców. Potem w tańcu też prowadziła. Liczyłem na to, że Czarek, jej partner w „Tańcu z gwiazdami”, trochę to zmieni. Nie udało się. Ja jestem tancerzem nieobliczalnym. Nie potrafię przewidzieć swojego następnego kroku. Dorota Zawadzka: Kiedy zobaczyłam mojego męża w tańcu, powiedziałam, że nie ma prawa tańczyć z żadną inną kobietą. Jest... wirującym seksem. – A propos tańca, to po co Pani ten cały „Taniec z gwiazdami”? Dorota Zawadzka: Chciałam zobaczyć, jak to jest, ale już zaspokoiłam ciekawość, już mi się trochę nudzi. Cały tydzień treningi, potem występ. I tak w koło. Jak usłyszałam panie w moim wieku, albo starsze, mówiące: „To był najcudowniejszy okres w moim życiu”, to im współczułam. Miałam milion cudowniejszych chwil. Są plusy: nie mam zadyszki, wchodząc na drugie piętro, umiem skakać na skakance. Przedtem bardzo bolał mnie kręgosłup. Na mój udział w programie musiał się zgodzić lekarz. Teraz jest lepiej, bo mięśnie mi się wzmocniły. Mówiono mi też: „Tancerki nie tańczą w okularach”. Ale ja nie jestem tancerką i nie toleruję szkieł kontaktowych. Robert Myśliński: Nie chcę, nie lubię, nie potrafię – brzmi prawidłowa odpowiedź. Dorota Zawadzka: Ale też nie mogę. Miliony ludzi chodzą w okularach. Dlaczego mam je zdejmować do tańca, jak ich nie zdejmuję do łóżka? Czasem zasypiam w okularach i Robert mi je zdejmuje. Robert Myśliński: Jak nie usnę wcześniej. Dorota Zawadzka: Dlatego mam pięć par, bo je często łamię. – No i w tańcu się chudnie… Robert Myśliński: Teraz nie gubimy kilogramów, tylko...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner