Viola Kołakowska dostała program
ONS

Kołakowska produkuje swój program. Będzie konkurencją dla Magdy Mołek

Viola Kołakowska dostała program
ONS

Viola Kołakowska funkcjonuje głównie w show-biznesie jako matka dzieci Tomasza Karolaka, która w tym roku urodziła aktorowi syna. W ciągu ostatnich miesięcy była modelka przeszła sporą metamorfozę zmieniając fryzurę. Zobacz: "Jestem nosicielką wirusa HPV"

W jednym z ostatnich wywiadów Kołakowska wyznała, że ma już dosyć bycia utożsamianą wyłącznie w kontekście bycia matką dzieci znanego aktora. Być może niedługo zmieni się to. Viola pracuje nad własnym programem telewizyjnym.

- Przygotowuje się do nagrania z firmą producencką Formacja TV pilota programu, w którym będzie... przepytywać sławnych facetów - zdradziła "Fleszowi" znajoma Kołakowskiej. - Następnie zaprezentuje go różnym stacjom telewizyjnym - dodaje.


Magazyn zdradził również, że pierwszym gościem Kołakowskiej miał być Piotr Adamczyk, jednak z powodu wypadku samochodowego aktora Viola musiała zmienić plany. Do rozmowy namówiła za to Borysa Szyca.

Myślicie, że program Violi Kołakowskiej znajdzie się w ramówce którejś ze stacji? Dodajmy, że formuła programu byłej modelki mocno przypomina, to co proponuje Magda Mołek.

Zobacz: "Mam dość bycia w cieniu Karolaka"

Viola Kołakowska idzie z dziećmi na zakupy:

Więcej na temat Viola Kołakowska Magda Mołek
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17