Program Gojdzia spada z anteny?

Nie chcą Krzysztofa Gojdzia w TVN? Jego program spada z anteny? Lekarz gwiazd ostro skomentował plotki!

Program Gojdzia spada z anteny?

Program Krzysztofa Gojdzia spada z anteny TVN Style? Takie informacje pojawiły się wczoraj w sieci. Podobno stacja TVN nie chce kontynuować współpracy ze słynnym lekarzem gwiazd, a inni celebryci mają zakaz fotografowania się z gwiazdorem. Co na to sam zainteresowany? Krzysztof Gojdź napisał w tej sprawie oświadczenie! Okazuje się, że jest zupełnie inaczej!

 

Program Krzysztofa Gojdzia spada z anteny?

Krzysztof Gojdź na swoim Facebooku skomentował sensacyjne doniesienia. Jego program nie spada z anteny, a co więcej - w przyszłym roku zadebiutuje na głównej antenie TVN (a dokładnie powtórki drugiego sezonu "Niezwykłe przypadki medyczne", które cieszą się rewelacyjną oglądalnością w TVN Style). Lekarz twierdzi, że dla niego nadal najważniejsza jest pomoc potrzebującym ludziom, co udowadnia w swoim programie:

Już jutro o 22.25 na TVN Style program "Niezwykłe przypadki medyczne". Dziękuję Wam za wspaniałą oglądalność i zaufanie jakim mnie darzycie. Dziękuję za tysiące komentarzy i miłych słów uznania. Miło mi poinformować, że program ten w następnym roku będzie również emitowany na głównej antenie TVN. Jeden z portali plotkarskich napisał powołując się na bliżej niezidentyfikowanego "informatora", że program znika z anteny.  Pragnę Was poinformować, że dalej będę leczył potrzebujących mojej pomocy pacjentów, z kliniki i TV nie zniknę jak chciałoby wielu zazdrosnych ludzi i konkurencja. Dziękuję wspaniałym Sponsorom programu, dzięki którym wspólnie z TVN Style możemy realizować ten program i nieść pomoc ludziom poszkodowanym przez życie. Jestem i będę zawsze dla nich. Najpierw dla nich a później dla pacjentów komercyjnych. Bo mój podstawowy cel w życiu zawodowym to POMAGAC LUDZIOM.

Dlaczego ktoś rozsiewa takie plotki? Krzysztof Gojdź nie boi się wygłaszać kontrowersyjnych poglądów, także na temat innych gwiazd, ma więc sporo hejterów. Ale jak widać - liczba wrogów miarą sukcesu! Ponadto - jak udało nam się dowiedzieć, Gojdź ma propozycję pracy z innych konkurencyjnych stacji, jednak pozostaje wierny TVN Style. Brawo!

 

Fanki Krzysztofa Gojdzia mogą odetchnąć z ulgą ;)

 

Zobacz także: Dr Gojdź ostro o powiększaniu ust! "Zobaczyłem kolejną skrzywdzoną polską "gwiazdę" z napompowanymi warami"

 

Program Gojdzia spada z anteny TVN?

 

Niedawno na rynku ukazała się nowa książka Krzysztofa Gojdzia - "Twoja Twarz, Twój Charakter" - w sprzedaży!

Nowa książka Krzysztofa Gojdzia

Więcej na temat Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08