Prof. Paweł Surowiak
Mat. prasowe

Odmładzanie nowej generacji - wyjątkowe działanie lasera Picocare 450

Prof. Paweł Surowiak
Mat. prasowe

Wygładzone zmarszczki, rozświetlona, sprężysta i jednolita w kolorycie skóra bez skaz i przebarwień - to nie efekt Photoshopa, a sprawdzone u setek pacjentek działanie rewolucyjnego lasera Picocare 450. Ten nieablacyjny laser frakcyjny o pikosekundowej wiązce potrafi w ciągu kilku zabiegów znacząco odmłodzić i zrewitalizować skórę. Skąd jego niezwykła skuteczność?

„Frakcyjna końcówka HEXA MLA dzieli jednolitą wiązkę światła na szereg mikrowiązek, które bez uszkadzania wierzchniej warstwy naskórka dokonują w jego głębszych warstwach mikrouszkodzeń termicznych. Ich powstanie powoduje, że skóra rozpoczyna procesy naprawcze: namnaża kolagen będący naturalnym rusztowaniem dla skóry” - tłumaczy profesor Paweł Surowiak, ekspert laseroterapii wrocławskiej kliniki Dermamed.

Efekt rozświetlenia i usunięcia przebarwień jest zaś wynikiem działania lasera na nagromadzone w skórze pigmenty. Natomiast skrócony do minimum, dzięki pikosekundowej częstotliwości, kontakt wiązki z tkankami, powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie wymaga znieczulenia i rekonwalescencji.

Cena (odmładzanie twarzy): 1400 zł

Więcej informacji znajduje się na stronie: dermamed.com.pl

Prof. Paweł Surowiak

Klinika Dermamed,

ul. Żeromskiego 77 Wrocław, ul. Krzycka 92 Wrocław

Materiał powstał z udziałem kliniki Dermamed

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48