Prof. Paweł Surowiak
Mat. prasowe
Newsy

Odmładzanie nowej generacji - wyjątkowe działanie lasera Picocare 450

Odmładzanie nowej generacji - wyjątkowe działanie lasera Picocare 450

Wygładzone zmarszczki, rozświetlona, sprężysta i jednolita w kolorycie skóra bez skaz i przebarwień - to nie efekt Photoshopa, a sprawdzone u setek pacjentek działanie rewolucyjnego lasera Picocare 450. Ten nieablacyjny laser frakcyjny o pikosekundowej wiązce potrafi w ciągu kilku zabiegów znacząco odmłodzić i zrewitalizować skórę. Skąd jego niezwykła skuteczność?

„Frakcyjna końcówka HEXA MLA dzieli jednolitą wiązkę światła na szereg mikrowiązek, które bez uszkadzania wierzchniej warstwy naskórka dokonują w jego głębszych warstwach mikrouszkodzeń termicznych. Ich powstanie powoduje, że skóra rozpoczyna procesy naprawcze: namnaża kolagen będący naturalnym rusztowaniem dla skóry” - tłumaczy profesor Paweł Surowiak, ekspert laseroterapii wrocławskiej kliniki Dermamed.

Efekt rozświetlenia i usunięcia przebarwień jest zaś wynikiem działania lasera na nagromadzone w skórze pigmenty. Natomiast skrócony do minimum, dzięki pikosekundowej częstotliwości, kontakt wiązki z tkankami, powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie wymaga znieczulenia i rekonwalescencji.

Cena (odmładzanie twarzy): 1400 zł

Więcej informacji znajduje się na stronie: dermamed.com.pl

Prof. Paweł Surowiak

Klinika Dermamed,

ul. Żeromskiego 77 Wrocław, ul. Krzycka 92 Wrocław

Materiał powstał z udziałem kliniki Dermamed

salon Jessiki Alby
East News
Strefa luksusu
Tak mieszka Jessica Alba! Jej luksusowa willa warta jest 6 milionów dolarów
Tak mieszka Jessica Alba! Jej luksusowa willa warta jest 6 milionów dolarów

Jessica Alba jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Hollywood, a co za tym idzie majątek zgromadzony na jej koncie jest imponujący. Ostatnio gwiazda zdecydowała się wystawić na sprzedaż swój dom w Beverly Hills. Aktorka wyceniła posiadłość na wartą ponad 6 milionów dolarów. Alba z mężem, Crashem Warrenem przeniosła się do większej rezydencji wewnątrz ekskluzywnego zamkniętego osiedla. Nowy dom para kupiła już w 2017 roku za prawie 10 milionów dolarów. Zobacz także :  Justin Bieber kupił dom w Kalifornii za 8,5 mln dolarów. Te wnętrza są imponujące!

Odmładzanie nowej generacji
Styl życia
Odmładzanie nowej generacji
Odmładzanie nowej generacji

Wygładzone zmarszczki, rozświetlona, sprężysta i jednolita w kolorycie skóra bez skaz i przebarwień - to nie efekt Photoshopa, a sprawdzone u setek pacjentek działanie rewolucyjnego lasera Picocare 450 . Ten nieablacyjny laser frakcyjny o pikosekundowej wiązce potrafi w ciągu kilku zabiegów znacząco odmłodzić i zrewitalizować skórę. Skąd jego niezwykła skuteczność? „Frakcyjna końcówka HEXA MLA dzieli jednolitą wiązkę światła na szereg mikrowiązek, które bez uszkadzania wierzchniej warstwy naskórka dokonują w jego głębszych warstwach mikrouszkodzeń termicznych. Ich powstanie powoduje, że skóra rozpoczyna procesy naprawcze: namnaża kolagen będący naturalnym rusztowaniem dla skóry” - tłumaczy Prof. dr hab. n. med. Paweł Surowiak, ekspert laseroterapii wrocławskiej kliniki Dermamed . Efekt rozświetlenia i usunięcia przebarwień jest wynikiem działania lasera na nagromadzone w skórze pigmenty. Skrócony do minimum, dzięki pikosekundowej częstotliwości, kontakt wiązki z tkankami powoduje, że zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie wymaga znieczulenia i rekonwalescencji. Cena (odmładzanie twarzy): 1400 zł www.dermamed.com.pl

Mat. prasowe
Styl życia
Resurfacing laserowy to hit odmładzania! O zalety zabiegu pytamy naszego eksperta dr. Macieja Krajewskiego
Resurfacing laserowy to hit odmładzania! O zalety zabiegu pytamy naszego eksperta dr. Macieja Krajewskiego

Wywołana laseroterapią przebudowa skóry prowadzi do poprawy jej napięcia, wyrównania struktury i kolorytu, widocznego odmłodzenia. Zabieg poleca dr n. med. Maciej Krajewski , specjalista dermatolog, właściciel Kliniki Krajewski w Warszawie i w Radomiu (www.klinikakrajewski.pl), który nie wyobraża sobie pracy dermatologa bez laserów! Na czym dokładnie polega resurfacing laserowy? - Jak wskazuje angielska nazwa tego zabiegu, chodzi w nim o odnowę skóry, i to nie tylko powierzchowną. W wyniku kontrolowanego działania wiązki lasera w skórze powstają mikrouszkodzenia – a to prowadzi do pobudzenia w niej procesów regeneracyjnych i naprawczych. Efektem jest poprawa napięcia i ujędrnienie tkanek, stymulacja produkcji kolagenu, wyrównanie struktury i ujednolicenie kolorytu, redukcja zmarszczek. Za pomocą odpowiednio dobranego lasera jesteśmy też w stanie skutecznie zadziałać na przebarwienia posłoneczne czy pohormonalne, zredukować blizny i rozstępy, zmniejszyć rumień, a nawet zrobić lifting opadających powiek. Mówimy tutaj o wszechstronnej poprawie i odmłodzeniu skóry. Czy zabieg wiąże się z długim okresem rekonwalescencji? Wszystko zależy od tego, z jakim problemem przyszedł do nas pacjent i jakie lasery u niego zastosowaliśmy. Technologie laserowe bardzo się zmieniły na przestrzeni ostatnich lat. W latach 90. jako pierwsi mieliśmy w klinice lasery frakcyjne, obecnie pracujemy na prawie 20 rodzajach różnych laserów – każdy z nich działa inaczej i polecany jest przy innych wskazaniach. Są technologie ablacyjne, które zwykle (choć nie zawsze) wiążą się z dłuższym okresem gojenia się skóry po zabiegu, oraz nieablacyjne, częściej wybierane ze względu na krótszą rekonwalescencję. Lasery CO2 nie zawsze są „krwawe”, choć powszechnie za takie są uważane. Nie jest też prawdą...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner