Najmodniejszy trend w manicure? Zdrowe paznokcie! Wydaje ci się, że ich pielęgnacja jest trudna i uciążliwa? Nie, jeśli masz odpowiednie kosmetyki. W limitowanej kolekcji Bell znajdziesz teraz produkty, dzięki którym będzie to banalnie proste!

Bell

  • Peeling do skórek i paznokci Nail Scrub zawiera delikatne drobinki, które zmiękczają i ścierają suchy naskórek. Wygładzają płytkę i skórki, dzięki czemu nasze dłonie wyglądają zdrowo, a manicure dłużej się utrzymuje. Najlepsze efekty uzyskasz używając go przed nałożeniem lakieru.

Bell

  • Dwufazowa oliwka Duo-Phase Cuticle Oil to ekspresowy sposób na nawilżenie popękanych skórek. Używaj jej za każdym razem, kiedy skończysz manicure, a także wtedy, kiedy nie nakładasz lakieru. Wystarczy delikatnie wstrząsnąć buteleczką, aby połączyć obie formuły i  nałożyć produkt dookoła paznokci. Oliwka nie tylko pięknie wygładza i nawilża skórę - manicure uprzyjemni jej intensywny zapach mango!

Nowości na półkach Biedronki

Wszystkie produkty z limitowanej linii LET’S TALK ABOUT TREND znajdziesz w Strefie Piękna w sieci sklepów Biedronka. Zarówno peeling Nails Scrub, jak i oliwkę Duo-Phase Cuticle Oil kupisz za jedyne 6,99 zł.