Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
clipboard.jpg
ONS
Newsy

Prióg wariuje na kolanach Egurroli

Co oni wyprawiają?!
Wczoraj odbyła się konferencja prasowa VII edycji programu "You Can Dance", na której tradycyjnie nie zabrakło emocji. Oprócz prezentacji uczestników, którzy wyraźnie byli zestresowani swoim pierwszym poważnym spotkaniem z dziennikarzami, napiętą atmosferę rozluźniało jury. Michał Piróg, Agustin Egurrola i Kinga Rusin z dystansem podeszli do powierzonych im przez Patricię Kazadi zadań tanecznych.

Kazadi poprosiła jurorów żeby zatańczyli tango, ale żaden z nich nie był tym zainteresowany. Na scenę wyrwał się Michał Piróg, który zamiast poważnego tańca wybrał frywolny jazz. Po chwili dołączyła do niego Kina Rusin, która mimo niewygodnej do tańca stylizacji poradziła sobie bardzo dobrze i przy okazji utarła nosa tym, którzy dotychczas twierdzili, że nie ma do siebie dystansu.

Niewzruszony sytuacją był Agustin Egurrola, co szybko zauważył Piróg. Michał podbiegł do kolegi z programu i siadł okrakiem na jego kolanach szalejąc w rytm muzyki. Oj, działo się.

Zobaczcie galerię zdjęć z dąsów-pląsów "świętej trójcy" "You Can Dance":
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
allons_1321335.jpg
ONS
Newsy
Co Piróg wyprawia na kolanach Egurroli?
Panowie szaleją na krzesełku

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa VII edycji programu "You Can Dance", na której tradycyjnie nie zabrakło emocji. Oprócz prezentacji uczestników, którzy wyraźnie byli zestresowani swoim pierwszym poważnym spotkaniem z dziennikarzami, napiętą atmosferę rozluźniało jury. Michał Piróg , Agustin Egurrola i Kinga Rusin z dystansem podeszli do powierzonych im przez Patricię Kazadi zadań tanecznych. Kazadi poprosiła jurorów żeby zatańczyli tango, ale żaden z nich nie był tym zainteresowany. Na scenę wyrwał się Michał Piróg, który zamiast poważnego tańca wybrał frywolny jazz. Po chwili dołączyła do niego Kina Rusin, która mimo niewygodnej do tańca stylizacji poradziła sobie bardzo dobrze i przy okazji utarła nosa tym, którzy dotychczas twierdzili, że nie ma do siebie dystansu. Niewzruszony sytuacją był Agustin Egurrola, co szybko zauważył Piróg. Michał podbiegł do kolegi z programu i siadł okrakiem na jego kolanach szalejąc w rytm muzyki . Oj, działo się. Zobaczcie to wszystko na naszym wideo.

Kto zastąpi Kingę Rusin w You Can Dance?
TV-Show
Wiemy, kto zastąpi Kingę Rusin w You Can Dance! To ogromne zaskoczenie!
Wiemy, kto zastąpi Kingę Rusin w You Can Dance! To ogromne zaskoczenie!

Wiemy, kto zastąpi Kingę Rusin w jury dziewiątej edycji programu "You Can Dance"! A będą to: Maciej "Gleba" Florek (zwycięzca 1. edycji show) oraz Ida Nowakowska (finalistka 1. edycji programu, zajęła 9. miejsce). Zaskoczenie? Gleba i Ida Nowakowska nowymi jurorami You Can Dance Kinga Rusin odchodzi z You Can Dance ze względu na to, że poprowadzi nową edycję programu "Agent" ! Gwiazdę zastąpią uczestnicy poprzednich edycji "You Can Dance" - Maciej "Gleba" Forek i Ida Nowakowska. Bez zmian pozostają zaś Agustin Egurolla oraz Michał Piróg.   Kim jest Maciej "Gleba" Florek? To zwycięzca 1. edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Gleba jest choreografem i twórcą wielu prestiżowych projektów tanecznych i teatralnych w Europie, Ameryce i Afryce. Występował i prowadził warsztaty w teatrach i przestrzeniach miejskich między innymi w Nowym Yorku, Chicago, Zurychu, Windhoeku, Berlinie, Sankt Petersburgu, Bazylei, Paryżu czy Wiedniu. Współpracował i pobierał liczne nauki u wybitnych twórców teatru tańca: Avi Kaisera, Sebastiana Prantla, Jacka Łumińskiego, Iry Kodiche, "Storma" Rybickiego. W Polsce był tancerzem i choreografem spektakli i koncertów na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu, występował na konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej w Bytomiu i na Biennale Tańca Współczesnego w Poznaniu. Ma na swoim koncie występ w odcinku specjalnym "Tańca z Gwiazdami" - "Po prostu taniec", gdzie wystąpił wraz z Justyną Steczkowską.   Kim jest Ida Nowakowska? Ida jest z kolei finalistką 1. edycji programu, w której zajęła 9. miejsce. Po programie zdała do prestiżowej szkoły Performing Arts School w Nowym Jorku (300 osób na 1 miejsce), w której uczyła się m.in. Britney Spears i Alicia Keys. Uczyła się tam tańca, śpiewu i  aktorstwa. Warsztat aktorski również szkoliła w Szkole...

Kinga Rusin na planie You Can Dance
Instagram
Newsy
You Can Dance wraca do telewizji. Rusin pokazała pierwsze zdjęcie z sesji
Będzie największą gwiazdą?

Powrót You Can Dance na antenę TVN cieszy wielu fanów tanecznego show, ale przede wszystkim jego największe gwiazdy, z Kingą Rusin na czele. W programie dojdzie do pewnych zmian, jednak o swoją posadę mogą być również bezpieczni Michał Piróg i Agustin Egurolla. Przypomnijmy:  Michał Piróg zdradził pierwsze szczegóły powrotu You Can Dance. Ma kilka smutnych informacji Już niedługo rozpoczną się pierwsze castingi do programu, na których będą mogli wykazać się najlepsi tancerze w Polsce. Jurorzy zaś powoli przygotowują się powoli do sesji zdjęciowych promujących show. Na Instagramie Kingi Rusin pojawiło się już pierwsze zdjęcie z przygotowań do spotu. Dziennikarką zajmują się oczywiście profesjonalne charakteryzatorki, spodziewać się możemy więc sesji na najwyższym poziomie. Czekacie na nową edycję You Can Dance? Zobacz: Córki Rusin bardzo za nią tęsknią. Udowodniła to na Instagramie   Kinga Rusin na wakacjach:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner