Drogie prezenty Marty Grycan
Instagram

Grycanki są jednymi z tych celebrytek, które idealnie odnajdują się na portalach społecznościowych. Zdjęcia za które kiedyś magazyny płaciłyby spore pieniądze, teraz trafiają na ich konta na Instagramie czy Facebooku. Możemy zobaczyć tam absolutnie wszystko - życie codzienne, zakupy, stylizacje, święta Bożego Narodzenia czy nawet smakołyki przygotowywane przez Martę Grycan. Przypomnijmy: Grycan pokazała czym poczęstuje gości w święto Trzech Króli

Ulubionym zajęciem zarówno Marty, jak i jej młodszej córki Wiktorii, są jednak posty poświęcone ich najnowszym modowym nabytkom - sukienkom, butom czy biżuterii. Ostatnio ulubiona córka Grycanki pochwaliła się gigantycznym diamentem, sugerując że kosztował fortunę. Zobacz: Wiktoria Grycan pokazała diament za 3 miliony dolarów?!

Teraz zaś przyszedł czas na kolejny prezent, tym razem od mamy. Grycanka opublikowała zdjęcie czerwonych szpilek marki Casadei i kopertówki w tym samym kolorze od Givenchy. Być może wydają się nieco kiczowate, ale na prezenty dla córki Marta wydała około 10 tysięcy złotych! Zdaje się więc, że legendy o problemach finansowych celebrytek są mocno przesadzone.

Takie prezenty od matki dostała Wiktoria. Jest czego zazdrościć?

Zobacz: Grycanki pokazały jak luksusowo spędzają święta

 

 

Czułości Marty i Adama Grycanów na wakacjach

Więcej na temat Marta Grycan Wiktoria Grycan