Film o Smoleńsku, Smoleńsk

Premiera filmu "Smoleńsk" przesunięta! Powód? Film nie jest jeszcze gotowy...

Film o Smoleńsku, Smoleńsk

Premiera filmu "Smoleńsk" znów przesunięta! Niedawno mówiło się o premierze 15 kwietnia. Okazuje się, że producent filmu znów przesunął datę premiery ze względu na "trudności" w realizacji obrazu. Na kiedy? Tego na razie nie wie nikt!

Premiera filmu "Smoleńsk" przesunięta!

Film "Smoleńsk" ma przedstawić prawdę o katastrofie smoleńskiej. I miał mieć premierą 10 kwietnia 2014 roku, nie udało się zebrać pieniędzy na ostateczną realizację. Termin został przesunięty na październik 2014 roku. Niestety, wówczas również nie odbyła się premiera. Niedawno poinformowano o dacie 15 kwietnia, jednak i ta data jest już nieaktualna...

Ze względu na dobro filmu zmuszeni jesteśmy przesunąć datę premiery. Z uwagi na trudności przy realizacji filmu i stopień technologicznego skomplikowania, dodatkowy czas jest niezbędny, by przedstawić widzom w pełni ukończone dzieło – brzmi oświadczenie Macieja Pawlickiego, producenta "Smoleńska".

Kiedy zobaczymy film "Smoleńsk" w kinach? Tego nie wie nikt. Z pewnością to jednak najdłużej "wyczekiwany" film w Polsce. 

 

Zobacz także: Znamy obsadę i ogromny budżet filmu o Smoleńsku

 

Film Smoleńsk - plakat.

Plakat filmu o katastrofie smoleńskiej

Ewa Dałkowska zagra Marię Kaczyńską w filmie Smoleńsk.

Ewa Dałkowska zagra Marię Kaczyńską

Zwiastun filmu "Smoleńsk".

Więcej na temat Smoleńsk
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04