Film o Smoleńsku, Smoleńsk
Newsy

Premiera filmu "Smoleńsk" przesunięta! Powód? Film nie jest jeszcze gotowy...

Premiera filmu "Smoleńsk" przesunięta! Powód? Film nie jest jeszcze gotowy...

Premiera filmu "Smoleńsk" znów przesunięta! Niedawno mówiło się o premierze 15 kwietnia. Okazuje się, że producent filmu znów przesunął datę premiery ze względu na "trudności" w realizacji obrazu. Na kiedy? Tego na razie nie wie nikt!

"Love Island": Finałowa fryzura Karoliny Gilon wywołała poruszenie! Co sądzą o niej Magda i Wiktor?

Premiera filmu "Smoleńsk" przesunięta!

Film "Smoleńsk" ma przedstawić prawdę o katastrofie smoleńskiej. I miał mieć premierą 10 kwietnia 2014 roku, nie udało się zebrać pieniędzy na ostateczną realizację. Termin został przesunięty na październik 2014 roku. Niestety, wówczas również nie odbyła się premiera. Niedawno poinformowano o dacie 15 kwietnia, jednak i ta data jest już nieaktualna...

Ze względu na dobro filmu zmuszeni jesteśmy przesunąć datę premiery. Z uwagi na trudności przy realizacji filmu i stopień technologicznego skomplikowania, dodatkowy czas jest niezbędny, by przedstawić widzom w pełni ukończone dzieło – brzmi oświadczenie Macieja Pawlickiego, producenta "Smoleńska".

Kiedy zobaczymy film "Smoleńsk" w kinach? Tego nie wie nikt. Z pewnością to jednak najdłużej "wyczekiwany" film w Polsce. 

 

Zobacz także: Znamy obsadę i ogromny budżet filmu o Smoleńsku

 

Film Smoleńsk - plakat.

Plakat filmu o katastrofie smoleńskiej

Ewa Dałkowska zagra Marię Kaczyńską w filmie Smoleńsk.

Ewa Dałkowska zagra Marię Kaczyńską

Zwiastun filmu "Smoleńsk".

EastNews
Newsy
Marta Kaczyńska z córkami na obchodach 6. rocznicy katastrofy Smoleńskiej ZDJĘCIA
Marta Kaczyńska z córkami na obchodach 6. rocznicy katastrofy Smoleńskiej ZDJĘCIA
Anna Samusionek wycięta z filmu Smoleńsk?
Newsy
Anna Samusionek zostanie wycięta z filmu "Smoleńsk"? Jerzy Zelnik: "Kim ta pani w ogóle jest?"
Anna Samusionek zostanie wycięta z filmu "Smoleńsk"? Jerzy Zelnik: "Kim ta pani w ogóle jest?"

Anna Samusionek obawia się, że zostanie wycięta z filmu "Smoleńsk" ? Według informacji Faktu aktorka podejrzewa, że sceny z jej udziałem mogą zostać usunięte z produkcji o katastrofie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Produkcja jeszcze nie weszła do kin, a już wzbudza ogromne kontrowersje. Po tym jak w sieci pojawił się zwiastun filmu zapowiadano, że premiera "Smoleńska" w reżyserii Antoniego Krauzego  odbędzie się już 15 kwietnia. Niestety- kilka dni później producent wydał oświadczenie w którym "ze względu na dobro filmu" przesunął datę premiery. Film wzbudza wiele emocji jeszcze przed premierą ze względu na polityczne tło. Będzie teraz zmieniany. Niektóre sceny wypadną, a w zamian zostaną dokręcone inne - zdradził informator tabloidu. Sytuację Anny Samosiunek, która w filmie "Smoleńsk" nie gra kluczowej postaci, skomentował Jerzy Zelnik, który również występuje w produkcji o katastrofie smoleńskiej . Aktor w rozmowie z Faktem stwierdził, że... nie kojarzy Anny Samusiunek . Kim ta pani w ogóle jest? Nie kojarzę jej, a film widziałem w pierwszej wersji, jeszcze bez muzyki.   Obejrzycie film o katastrofie w Smoleńsku?   Zobacz także: Córka Samusionek napisała do Prezydenta: Błagam o pomoc   Anna Samusionek zostanie wycięta z filmu "Smoleńsk"? Czy aktorka wystąpi w filmie o katastrofie samolotu prezydenckiego? Anna Samusionek w zwiastunie filmu Smoleńsk. Zwiastun filmu Smoleńsk.

Antoni Krauze
ONS.pl
Newsy
Antoni Krauze nie żyje. Reżyser filmu "Smoleńsk" miał 78 lat
Antoni Krauze nie żyje. Reżyser filmu "Smoleńsk" miał 78 lat

Antoni Krauze nie żyje. Reżyser, o którym zrobiło się ostatnio głośno za sprawą kontrowersyjnego filmu "Smoleńsk", zmarł w wieku 78 lat, o czym poinformowały media publiczne. Antoni Krauze był twórcą filmów fabularnych, a także krótkometrażowych. Na razie nie wiadomo, na co zmarł reżyser filmu "Smoleńsk".    Zobacz:  Opóźnienia, tajemniczy sponsor, medialna burza. Kontrowersje wokół premiery filmu "Smoleńsk"   Antoni Krauze - życie i twórczość Antoni Krauze studiował na Akademii Sztuk Pięknych, jednocześnie współpracując ze Studenckim Teatrem Satyryków. W 1966 ukończył studia na Wydziale Reżyserii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej i Filmowej w Łodzi. Był asystetem Krzysztofa Zanussiego przy filmie "Struktura kryształu", a od 1969 roku pracował samodzielnie. Na swoim koncie miał wiele produkcji filmowych, specjalizował się głownie w tworzeniu dokumentów. Wyreżyserował m.in.: "Czarny czwartek", "Radość pisania" - film dokumentalny o Wisławie Szymborskiej czy "Do Potomnego". "Smoleńsk" był jego ostatnim filmem. Powstał w 2016 roku.   Przeczytaj też:   Z namy obsadę i ogromny budżet filmu o Smoleńsku   Polecamy:  Premiera filmu "Smoleńsk" przesunięta! Powód? Film nie jest jeszcze gotowy...   Antoni Krauze miał 78 lat   Antoni Krauze wyreżyserował "Smoleńsk"

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner