Platinium
materiały prasowe

Poznajcie najbardziej prestiżowy klub w Warszawie

Platinium
materiały prasowe

Mowa oczywiście od Platinium Club & Restaurant! To najbardziej prestiżowy klub Warszawy, w którym słodka esencja nocy upaja gości swoim niepowtarzalnym smakiem. Ten najbardziej ekskluzywny klub stolicy, kuszący magiczną aurą rozkosznego odprężenia i niesamowitą atmosferą unikalnych wnętrz sprawi, że wszelkie organizowane przez Państwa wydarzenia na długo pozostaną w pamięci Państwa gości.

Platinium Club & Restaurant to najsłynniejsze miejsce klubowej Warszawy, w którym słodka esencja nocy upaja gości swoim niepowtarzalnym smakiem. To 1000 metrów kwadratowych klubowej powierzchni w którym jednorazowo jesteśmy w stanie podjąć nawet 1000 osób!

Rozpieszczamy smakiem. Serwujemy najlepsze alkohole. Ogromne możliwości adaptacyjne wnętrz oraz fakt posiadania bardzo rozbudowanego zaplecza technicznego sprawiają, że jesteśmy w stanie przygotować lub wesprzeć przygotowanie wszelkiego rodzaju imprez, począwszy od prywatnych bankietów okolicznościowych, przez formalne i nieformalne spotkania firmowe, konferencje, śniadania prasowe, po wymagające zaawansowanej i skomplikowanej oprawy multimedialnej koncerty.

Więcej na temat sesje
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23