Poznaj wyniki konkursu: wygraj poradnik "Stylowy makijaż oczu"

Poradniki powędrują do utalentowanych czytelniczek Fleszstyle.pl, z następującymi aliasami e-mailowymi: 1. kamilam, 2. myszor24, 3. marcia026, 4. justyna_f, 5. anita.gargola, 6. kwiatkowskaewa27.

GRATULUJEMY!

Jedna z najczęściej wybieranych przez gwiazdy makijażystek – Taylor Chang-Babaian pokazuje, jak prawidłowo wykonywać makijaż oczu. W Stylowym makijażu oczu dzieli się przydatnymi wskazówkami i technikami, dzięki którym:

– znajdziesz i zaczniesz używać kosmetyków i akcesoriów do makijażu oczu dobranych do twoich oczu; stworzysz  perfekcyjny łuk brwiowy według lekcji krok po kroku oraz naprawisz popełnione błędy;
– nauczysz się dobierać odpowiednie techniki i odcienie do różnych kształtów i kolorów oczu;
– zaczniesz kreować idealne makijaże na dzień, na wieczór, do pracy, na imprezę i na każdą inną okazję;
– dzięki instruktażowi krok po kroku poznasz tajniki perfekcyjnego makijażu smoky eyes; nauczysz się wykonywać makijaż odpowiedni dla kobiet w każdym wieku i dostosowany do każdej sytuacji, na przykład pasujący do okularów czy do uzyskania efektu „oka po liftingu”...

Specjalnie dla was mamy do rozdania 6 poradników Taylor Chang-Babaian "Stylowy makijaż oczu".  Wystarczy, że wyślecie maila ze zdjęciem swojego ulubionego makijażu oczu wykonanego przez siebie na adres konkurs@fleszstyle.pl z dopiskiem w temacie "KONKURS". Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone.

Konkurs trwa od 11 lipca 2012 roku do 24 lipca 2012 roku. Z niecierpliwością czekamy na wasze zgłoszenia.

Regulamin konkursu

 

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10