kevyn2.jpg
Zwyciężczyniami konkursu zostały osoby:

1. Kodle (Patrycja) 2. monisia (Monika), 3. Izabela Sokołowska, 4. Stella Kokorin, 5. Martyna Buras, 6. Karolina Kuleta.

GRATULUJEMY!Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest 6 poradników Kevyna Aucoina – „Makijaż: sztuka przemiany”. Wystarczy na adres konkurs@fleszstyle.pl przesłać nam swoje ulubione triki urodowe. Podzielcie się z nami swoimi tajemnicami w dziedzinie zarówno makijażu, włosów, jak i pielęgancji. Autorki najciekawszych z nich otrzymają od nas upominki w postaci kultowego poradnika makijażu.


Słowo o poradniku:
Pierwsza część książki obejmuje rady, pomysły i sztuczki pomocne przy upiększaniu (choć, jak mówi sam autor: „w makijażu nie ma sztywnych zasad”). W kolejnej części zobaczysz wspaniałe metamorfozy „zwykłych” kobiet, dzięki którym poznasz niesamowite możliwości przemiany, jakie daje makijaż. Ostatnia część to piękne zdjęcia znanych gwiazd, które za pomocą makijażu przeistaczają się w wampy, niewiniątka czy damy w stylu glamour. W każdym z rozdziałów Kevyn hojnie dzieli się wskazówkami technicznymi i wymienia produkty niezbędne do odwzorowania danego wizerunku.

Całość, przyprawiona niesamowitym poczuciem humoru autora, jego dystansem do siebie oraz zabawnymi opowieściami i wspomnieniami z dzieciństwa, sprawia, że  Makijaż – sztuka przemiany czyta się jednym tchem.

Jeden z najbardziej utalentowanych amerykańskich makijażystów – Kevyn Aucoin, dzieli się swoimi sekretami: nie tylko wyjaśnia techniki makijażu i  metody jego aplikacji, ale też pokazuje, jak wykorzystać tę wiedzę do kreowania szerokiej gamy wizerunków.
Wśród kobiet, których metamorfozy znajdziesz w książce są nie tylko gwiazdy takie jak Cher, Julia Roberts, Gwyneth Paltrow czy Tina Turner, ale też wiele „zwykłych” kobiet, które Kevyn spotkał na swojej drodze i zaprosił do udziału w tworzeniu książki Makijaż – sztuka przemiany.


Konkurs trwa w dniach: 26 kwietnia 2012 - 10 maja 2012 roku. Czekamy na Wasze zgłoszenia.
 

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>>