Heather Locklear
<a href="http://www.ons.pl" target=_blank">ONS</a>
Newsy

Pozdrowienia z wakacji

Znana aktorka, gwiazda „Dynastii”, po rozwodzie z Richiem Samborą obiecała sobie, że więcej już się nie zakocha.
Bała się, że znowu ktoś zrani ją tak bardzo, jak były mąż, który zdradził ją z jej przyjaciółką, aktorką Denis Richards. 

„Tymczasem miłość przyszła niespodziewanie, a Heather nie potrafiła się jej oprzeć”, tak o szczęściu 45-letniej aktorki opowiadają magazynowi „In Touch” jej przyjaciele. Bo jeszcze kilka miesięcy temu nic nie zapowiadało tak szczęśliwego scenariusza. Heather złożyła pozew rozwodowy i zamknęła się w domu. Nie chciała się z nikim widzieć i powtarzała tylko, że zakończenie małżeństwa to największa porażka jej życia.

Tylko jedna osoba wtedy potrafiła ją pocieszyć. Był nią 47-letni aktor Jack Wagner. Heather spotkała go na planie filmu „Melrose Place” w 1996 roku. Grali tam parę kochanków, którzy w końcu biorą ślub. Teraz Jack, który zawsze lubił i podziwiał Heather, stał się częstym gościem w jej domu. Aktorka publicznie długo zaprzeczała, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Teraz jednak gazety na całym świecie obiegły zdjęcia z ich wspólnych wakacji. Łączące ich uczucie przestało być tajemnicą.

Redaguje Iza Bartosz
Newsy
Jack Nicholson otwarty na miłość
Największa pasja życia Jacka Nicholsona? Kobiety. Choć skończył 70 lat, jest niepoprawnym uwodzicielem i obiektem pożądania. Ostatnio jednak pokazuje się sam. Czyżby stracił ochotę na nowe związki?

Co naprawdę kręci Jacka Nicholsona, czy myśli o przemijaniu i dlaczego się przyznaje, że używa viagry,  sprawdzała w Londynie Anna Rączkowska.  Z bliska wydaje się dużo grubszy. Ale czy traci przez to na uroku? Głos ma seksownie zdarty, jakby wypił w życiu morze whisky, a uśmiech... Tego uśmiechu opisać się nie da. Robi mi się gorąco, kiedy na pytanie o triki, na jakie podrywa dziewczyny, kładzie mi rękę na plecach i patrząc głęboko w oczy, stwierdza, że nie ma żadnych. Już rozumiem, w jaki sposób udało mu się „zaciągnąć do łóżka” 2000 kobiet. Tak głosi legenda. Jack uwielbia plotki na swój temat. Uważa, że wszystko, co napiszą dziennikarze, działa na jego korzyść. I pewnie tak właśnie jest, bo od blisko 40 lat wciąż jest na topie, chociaż skończył już siedemdziesiątkę i dla takich „dziadków” w Hollywood nie ma miejsca. Ale nie każdy jest Jackiem Nicholsonem. – Siedemdziesięciolatek symbolem seksu. Jak Ty to robisz? Jack Nicholson: Nie mam pojęcia. Czasem sam się temu dziwię, ale nie powiem, żeby mi to nie sprawiało przyjemności. Muszę mieć w sobie zwierzęcy magnetyzm. – Przeraża Cię upływ czasu? Jack Nicholson: Czy ja wiem? Dobrze się ze sobą czuję, niczego w życiu nie żałuję, nikomu nic złego nie zrobiłem. Starzenie się nigdy mnie nie martwiło. Jestem pozytywnie nastawiony do życia i przyjmuję je z dobrodziejstwem inwentarza. Muszę przyznać, że 70. urodziny przyjąłem spokojniej niż 50. Wtedy wydawało mi się, że jestem stary, teraz poczułem zupełnie nową energię. Po prostu obudziłem się pewnego dnia i pomyślałem: Wow, czuję się świetnie! Poza tym z wiekiem poprawił mi się charakter. Może dlatego, że pewnych rzeczy nie mogę już robić... – Czegoś Ci więc jednak brakuje. Jack Nicholson: Moja mama była kosmetyczką....

Paul McCartney i Heather Mills
ONS
Newsy
Rozwody gwiazd
W świecie wielkich pieniędzy i sławy miłość to najbardziej luksusowy towar. I lepiej zawczasu pomyśleć o tym, co będzie, kiedy go zabraknie. Bo niełatwo zachować wtedy klasę. Niektórzy po rozstaniu nadal się szanują i przyjaźnią, ale bywa też, że rzucają się sobie do gardeł.

Heather Mills i Paul McCartney - w trakcie rozwodu Sprawa rozwodowa państwa McCartney ma się zakończyć w marcu. I choć Paulowi bardzo zależało na tym, by rozstać się w jak najbardziej kulturalny i dyskretny sposób, z Heather to niemożliwe. Żona eks-Beatlesa, która ma apetyt na ogromne odszkodowanie, używa w rozgrywce z mężem ich trzyletniej córki. Wiedząc, że Paulowi bardzo zależy na opiece nad Beatrice, twierdzi, że były mąż zawsze pił i używał wobec niej przemocy fizycznej. Opowiada też o groźbach pod swoim adresem. „Mojej siostrze i jej córce grożono śmiercią”, potwierdziła słowa Mills jej siostra Fiona. Na razie McCartney zgodził się wypłacić byłej żonie 65 milionów dolarów i płacić po cztery tysiące dolarów tygodniowo za wynajęcie domu, byle tylko oddała mu Beatrice. Heather żąda „za odstąpienie” córki 200 milionów dolarów z szacowanego na ponad miliard dolarów jego majątku. Demi Moore i Bruce Willis - 6 lat po rozwodzie Widok Demi Moore udającej się na przyjęcie w towarzystwie byłego męża Bruce’a i obecnego partnera Ashtona Kutchera już nikogo nie dziwi. Bo cała trójka żyje w cudownej komitywie. „Od początku postanowiliśmy z Demi, że najważniejsze jest szczęście naszych dzieci”, przyznaje Bruce. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że Bruce zaprzyjaźni się także z Ashtonem. „Jeśli skrzywdzisz Demi, będziesz miał ze mną do czynienia”, groził Kutcherowi kilka lat temu. Ale kiedy przekonał się, że nowy partner byłej żony kocha ją szczerze, i on się z nim zaprzyjaźnił. „Will Smith uświadomił mi, że nie ma nic złego w tym, gdy wszyscy – byli i obecni partnerzy wraz ze swoimi wszystkimi dziećmi – będą razem”, tłumaczy Bruce. I nawet wyjeżdża z nową rodziną byłej żony na wakacje. A gdy Demi i...

Ida Nowakowska o dzieciach
Newsy
Ida Nowakowska pragnie zostać mamą. Czy spełni się jej marzenie? "Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre" 
Ida Nowakowska o wierze w Boga, o dzieciach i Strajku Kobiet. Ida Nowakowska i jej mąż pragną dziecka.

Jako jedna z nielicznych polskich gwiazd nie wzięła udziału w ostatnim Strajku Kobiet. Po tym, jak Trybunał Konstytucyjny opowiedział się za zakazem aborcji w przypadku ciężkiego uszkodzenia płodu, nie namalowała na ręce czerwonej błyskawicy na znak protestu i nie wyszła na ulicę, by wykrzykiwać hasła o prawach kobiet. Przeciwnie! Ida Nowakowska (29), gwiazda TVP, jedna z prowadzących „Pytanie na śniadanie” i gospodyni „Ameryka da się lubić”, w wywiadzie dla jednego z portali powiedziała: „Ja podchodzę do tego indywidualnie, sama nie miałam takiej sytuacji, więc staram się gdzieś otworzyć swoje serce i zrozumieć. Ale jestem wychowana tak, że wiem, że życie to jest coś, czego nie można po prostu zlikwidować, bo się chce, ma się taką zachciankę”. Do tematu wróciła jeszcze w Dzień Zaduszny. „Łączę się również w modlitwie za duchowe dramaty kobiet i dusze dzieci nienarodzonych”, zakończyła Nowakowska swój post na Instagramie. „Pięknie ujęta potrzeba i potęga modlitwy” , odpisał jej dziennikarz Tomasz Wolny, z którym Ida prowadzi „Pytanie na śniadanie”. To odpowiedź warta odnotowania, bo próżno szukać innych znanych osób, które w mediach społecznościowych otwarcie popierałyby takie stanowisko. Nowakowskiej nie brak jednak fanów, którzy na Instagramie komentują: „ Wspaniała, mądra i piękna młoda osoba,która nie boi się iść pod prąd”. W najnowszym wywiadzie dla „Urody Życia” Ida tłumaczy: „Na moim instagramowym koncie zebrała się spora grupa dziewczyn w różnym wieku, starszych, młodszych, z różnych miast, które myślą podobnie jak ja. Są nowoczesne, świetnie, dużo lepiej ode mnie, poruszają się w internecie, ale w sensie mentalnym są starodawne w takim...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner