modelowanie_ciala
Adobe Stock

Ujędrnij ciało i pozbądź się cellulitu w ... czasie lunchu! Ten zabieg to prawdziwa rewolucja!

modelowanie_ciala
Adobe Stock

Często zadajemy sobie pytanie czy można w nieinwazyjny sposób i bez wyrzeczeń schudnąć, pozbyć się cellulitu oraz poprawić wygląd naszego ciała? Okazuje się, że tak! Wraz z rozwojem nauki, medycyna estetyczna ma nam coraz więcej do zaoferowania. Współczesne zabiegi są skuteczne i naprawdę dają widoczne efekty. Według dr Magdaleny Łopuszyńskiej z Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej BELLA jednym z jej największych odkryć jest Endermologia ALLIANCE®. Dlaczego? Ponieważ jest to innowacyjny i zaawansowany sprzęt, który zmienia podejście do redukcji cellulitu oraz walki z innymi niedoskonałościami ciała. Modelowanie sylwetki staje się prostsze, szybsze i efektywniejsze!

Na czym polega Endermologia ALLIANCE®?

sposob_na_cellulit
Adobe Stock

Jest to zabieg, który nie wymaga od nas wcześniejszego przygotowania. Przed samą sesją należy jedynie założyć specjalną odzież, tzw. endermowear. Zabieg polega na wykonaniu kontrolowanego masażu mechanicznego wykorzystującego podciśnienie - skóra jest rolowana od wewnątrz i na zewnątrz. Sterowane elektroniczne rolki poruszają się zarówno ruchem obrotowym wokół własnej osi, jak również względem siebie. Przekłada się to na jeszcze lepszą mobilizację tkanki, a intensywne ugniatanie skóry w różnych kierunkach skutkuje pobudzeniem krążenia i metabolizmu. Ponadto stymuluje procesy regeneracyjne skóry. Masaż oddziałuje również na układ limfatyczny, dzięki czemu dochodzi do usunięcia toksyn oraz tłuszczów, a w efekcie pozbywamy się cellulitu! Innowacyjność zabiegu polega na większej efektywności - odpowiednia konstrukcja rolek sprawia, że ich jedno „przejście” po skórze daje aż trzykrotnie lepsze rezultaty!

 

Jakie są zalety Endermologii ALLIANCE®?

endermologia_allianz
Mat.prasowe

Po pierwsze, innowacyjna głowica zabiegowa w jednym czasie redukuje tkanką tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnia skórę. Po drugie, dzięki Sensorowi Identyfikacji Skóry, lekarz może dopasować indywidualne parametry zabiegu do każdego rodzaju tkanki, uwzględniając naturalne parametry naszej skóry. Po trzecie, zabiegi wykonywane medycznym urządzeniem Endermologia ALLIANCE®, oprócz działania przeciwstarzeniowego i modelującego sylwetkę, mogą być stosowane np. przed i po liposukcji chirurgicznej oraz w połączeniu z innymi procedurami medycyny estetycznej dla zwiększenia efektów końcowych terapii. Po czwarte, zabieg jest w 100% bezbolesny! Głowica posiada system, który w trakcie zabiegu usypia receptory bólowe skóry. Co więcej, tuż po zabiegu będziesz mogła założyć krótkie spodenki czy sukienkę, ponieważ nie pojawią się siniaki, ani krwiaki.

Pojedynczy zabieg jest krótki, trwa tylko 30 minut, więc możemy go zrobić w przerwie na obiad, a już po jednej sesji są widoczne efekty. Po 6 zabiegach ciało wygląda jak u bogini! 
Cena jednego zabiegu to 300 zł. 

Gdzie można je wykonać? W Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej BELLA!

Adres: ul. Piękna 19, 00-549 Warszawa

Więcej informacji na temat zabiegu znajdziesz na stronie Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej BELLA http://gabinetbella.com.pl/

gabinet-bella
Mat.prasowe

Artykuł powstał z udziałem Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej BELLA

Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10