Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Janusz Józefowicz chce zaprosić Edytę Górniak do swojego flmu
Newsy

Józefowicz chce zrobić filmową wersję "Metra"! Czy zagra w nim Edyta Górniak?

Józefowicz chce zrobić filmową wersję "Metra"! Czy zagra w nim Edyta Górniak?

Janusz Józefowicz chce, żeby Edyta Górniak wystąpiła w jego filmie! Okazuje się bowiem, że ruszyły już prace nad ekranizacją słynnego musicalu "Metro" i Józefowicz chciałby, żeby diva pojawiła się w filmie. Twórca spektaklu, który po raz pierwszy wystawiono w Teatrze Dramatycznym już 25 lat temu, w rozmowie z Supr Expressem opowiedział o swoich planach związanych z filmem.

To prawda, trwają prace nad ekranizacją "Metra", przymierzamy się do tego. Z Edytą Górniak nie było jeszcze konkretnych rozmów na ten temat, ale chciałbym, aby w nim wystąpiła. Raczej jako guest star. Taki sam pomysł mamy na jeszcze kilku wykonawców. Główne role będą jednak grali ludzie młodzi - powiedział Janusz Józefowicz.

Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Górniak nie rozmawiała jeszcze o ewentualnej współpracy z Januszem Józefowiczem. Teraz artystka skupia się na Eurowizji oraz swojej trasie koncertowej.

 

Czy Edyta Górniak zgodzi się wystąpić w filmie Janusza Józefowicza? Artystka z wielkim sentymentem wspominała ostatnio swój udział w Metrze. Na Facebooku gwiazda zamieściła obszerne podziękowania dla wszystkich, z którymi współpracowała przy musicalu.

Do dziś kiedy słyszę pierwsze dźwięki Uwertury, mam ścisk w sercu. Ten sam, który czułam niezmiennie przed każdym z 700 spektakli, kiedy dźwięki Janusza Stokłosy podnosiły żelazną kurtynę w Teatrze Dramatycznym... Dyscyplina, punktualność, zapach kotar, szum oczekującej widowni, strach, wyczerpanie, szczęście i magia bliskości z publicznością. Pracowitość, szacunek do widza, skupienie, muzykalność - to wszystko odkrywałam po raz pierwszy pod okiem Janusza Józefowicza, Janusza Stokłosy i Wiktora Kubiaka...- pisała wówczas Edyta Górniak.

Chcielibyście zobaczyć Edytę Górniak w ekranizacji Metra?

 

Zobacz także: Doda o Edycie Górniak na Eurowizji: "Będę trzymała za nią kciuki". A jak ocenia jej występ z 1994 roku?

 

Edyta Górniak wystąpi w filmie Janusza Józefowicza?

Janusz Józefowicz pracuje nad ekranizacją musicalu Metro.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak i Allan Krupa na spacerze po Krakowie
Newsy
Zobacz, jak Edyta Górniak spędza z synem czas w Krakowie! Poszli razem do kościoła. ZDJĘCIA
Zobacz, jak Edyta Górniak spędza z synem czas w Krakowie! Poszli razem do kościoła. ZDJĘCIA

Zdjęcia TYLKO na Party.pl

Natasza Urbańska z córką i Janusz Józefowicz
Newsy
Rodzinne zabawy Józefowiczów! Natasza Urbańska wygląda na naprawdę szczęśliwą! Urocze ZDJĘCIA
Rodzinne zabawy Józefowiczów! Natasza Urbańska wygląda na naprawdę szczęśliwą! Urocze ZDJĘCIA
Edyta Górniak w okularach
Newsy
Edyta Górniak wspomina pracę z Januszem Józefowiczem: "Dyscyplina, punktualność, zapach kotar..."
Edyta Górniak wspomina pracę z Januszem Józefowiczem: "Dyscyplina, punktualność, zapach kotar..."

Edyta Górniak wspomina współpracę z Januszem Józefowiczem przy spektaklu "Metro". Gwiazda przyznaje, że wiele się nauczyła od ludzi, którzy brali udział w tym projekcie. Na swoim profilu na Facebooku dodała obszerny wpis, w którym dziękuję współpracownikom i wspomina ten piękny czas. Wszystko za sprawą tego, że 30 stycznia minęła 25 rocznica wystawienia "Metra" po raz pierwszy! Co napisała artystka? Do dziś kiedy słyszę pierwsze dźwięki Uwertury, mam ścisk w sercu. Ten sam, który czułam niezmiennie przed każdym z 700 spektakli, kiedy dźwięki Janusza Stokłosy podnosiły żelazną kurtynę w Teatrze Dramatycznym... Dyscyplina, punktualność, zapach kotar, szum oczekującej widowni, strach, wyczerpanie, szczęście i magia bliskości z publicznością. Pracowitość, szacunek do widza, skupienie, muzykalność - to wszystko odkrywałam po raz pierwszy pod okiem Janusza Józefowicza, Janusza Stokłosy i Wiktora Kubiaka... Edyta Górniak podkreśla, że dzięki temu, że spotkała na swojej drodze tak wielu wybitnych ludzi mogła odkrywać siebie jako artystkę: Kolejny raz, Dziękuję Wam za podarowanie mi życiowej szansy rozwoju, szansy odkrywania siebie jako Artysty i zdobycia doświadczenia i wiedzy, z której korzystam do dziś. To dzięki Wam stałam się świadomym, wymagającym i wnikliwie poszukującym pięknych dźwięków i mądrych tekstów wykonawcą. Zaczęłam przecież od pracy z Najlepszymi.. Pozdrawiam wszystkich moich Kolegów i Koleżanki ze sceny, Muzyków i Dyrygentów, Autorów całego Libretta i mojej Ukochanej "Litanii".. Mistrzów światła i nagłośnienia, Panie garderobiane i obsługę techniczną naszej sceny, z którymi wspólną, ogromną pracą  zapisaliśmy piękną historię musicalu "METRO". Dziś ze wzruszeniem wspominam każdego z Was. Ten spektakl przeszedł do historii jako jeden z najwybitniejszych na deskach polskiego teatru. W pierwszej...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner