Perfumy o zapachu Pizza Hut

Powstały perfumy o zapachu... pizzy

Perfumy o zapachu Pizza Hut

Kto z nas nie kocha zapachu świeżej pizzy wyjętej prosto z pieca? Ciasto, zioła, ser, szynka... Ale czy wy wyobrażacie sobie taki zapach na sobie, np. podczas świąt? Nie? Bo właśnie stu szczęśliwców będzie mogło pachnieć dokładnie tak samo jak wnętrze pudełka po pizzy.

Dla setki smakoszy pizzy przygotowane zostaną flakony o zapachu wymarzonego smaku pizzy z Pizza Hut. Co ciekawe, pomysł na stworzenie tak mocno oryginalnego zapachu powstał w formie żartu. Na Facebooku założona została grupa, w której jedna z firm produkujących zapachy ogłosiła konkurs na najciekawszą nazwę dla perfum o zapachu pizzy. Początkowo miały powstać z myślą o setce najwierniejszych fanów włoskiego przysmaku.

Na początku, wirtualny żart wydał się niemożliwy w wykonaniu, bo kto chciałby pachnieć pizzą? Z czasem jednak zamiast stu chętnych, zaczęli dołączać kolejni i tak uzbierało się ich już ponad 2 tysiące, a rozgrzany do czerwoności licznik nadal rośnie. I nie chodzi tutaj o gorączkę przedświątecznych zakupów...

Jeśli zastanawiacie się czy warto pachnieć Pizzą Hut, podpowiadamy, że do grona waszych fanów dołączą czworonożni przyjaciele. Pewnie jako jedni (o ile nie jedyni ;)) z nielicznych.

Więcej na temat perfumy zakupy gwiazd
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27