Wywiad z Mają Frykowską
Darek Majewski/Facebook

Frykowska szykuje powrót: Sama nie mogę się nadziwić. Moja przeszłość...

Wywiad z Mają Frykowską
Darek Majewski/Facebook

Maja Frykowska jakiś czas temu postanowiła zmienić swoje dotychczasowe życie. Jedna z najsłynniejszych polskich celebrytek nawróciła się, co było jednym z najszerzej komentowanych wydarzeń rodzimego show-biznesu. Teraz prowadzi spokojne życie z dala od błysku fleszy, mając oparcie w ukochanym mężu. Przypomnijmy: Maja Frykowska już nie wróci na salony. Wiemy jaki biznes otworzyła z mężem

Frykowska nie zapomina jednak o pasji, jaką jest aktorstwo. Kilka lat temu zdobyła tytuł magistra na wydziale aktorstwa właśnie, a na swoim koncie ma kilka ról. I to właśnie na tym skupia się w najnowszym wywiadzie z Media Elite, którego udzieliła po długiej medialnej przerwie. Maja wyraża nadzieję, że jej show-biznesowa przeszłość nie przeszkodzi krytykom i widzom w spojrzeniu na nią obiektywnym okiem. Dodaje też, że wyciągnęła lekcję z błędów, które kiedyś popełniła.
 

Oczywiście, że najlepiej czuję się w roli aktorki. Ukończyłam szkołę aktorską z tytułem magistra i nie stałoby się tak, gdyby to nie było moją pasją. Mam za sobą kilka ról filmowych i jedną rolę główną, która czeka na swoją premierę. Jaki będzie tego rezultat - czas pokaże. Chciałabym bardzo, aby krytycy i widownia obiektywnie ocenili mnie jako aktorkę, a nie jako postać show – biznesu, względem której ludzie mają mieszane uczucia. Ta osoba z przeszłości, a ja dzisiaj - to dwie skrajne postaci. Sama nie mogę się nadziwić. Moja przeszłość nie pozwala mi jeszcze do końca o sobie zapomnieć, czego po latach naprawdę żałuję. Nie najlepszy start wywołał falę krytyki i nienawiść, jakbym co najmniej kogoś zabiła. Wszyscy jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy. Ważne jest to, aby wyciągać z tych błędów wnioski i więcej ich nie popełniać. Zrobiłam sobie rachunek sumienia i dziś wiem, jakie wartości chcę sobą reprezentować i kim jestem. Nauczyło mnie to jednej ważnej lekcji. Nie osądzam. Do tego ma prawo tylko Bóg, który czy tego chcemy, czy nie - osądzi każdego z nas za to, kim jesteśmy. I tego się trzymam - tłumaczy.


Maja nie ukrywa również, że obecnie w jej życiu na pierwszym miejscu jest wiara.
 

Dziś na pierwszym miejscu stawiam Boga i rodzinę, a potem całą resztę. Nie chcę tracić czasu. Interesuje mnie konstruktywne działanie, które coś wnosi do mojego życia. Osobiście wybieram spokój i równowagę ducha. Wariaci są bardzo samotni, a nikt z nas tego nie lubi - zapewnia w wywiadzie dla Media Elite Frykowska.Jeśli Frykowska pojawi się w kinach, wybierzecie się na film z jej udziałem?

Zobacz: Film z Frykowską w roli aktorki porno pokazywali w Cannes. Wiemy co się z nim stało

Maja Frykowska na lotnisku:

Więcej na temat Maja Frykowska
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36