Ilona Janyst wraca do M jak miłość
Instagram

Powrót Anety w "M jak miłość"! To ona pomoże Olkowi w trudnych chwilach?

Ilona Janyst wraca do M jak miłość
Instagram

Była partnerka pomoże Olkowi (Maurycy Popiel) w trudnych chwilach? O tym, że w "M jak miłość" znów pojawi się była miłość Chodakowskiego (Ilona Janyst), pisaliśmy już kilka miesięcy temu. Aktorka, która wciela się w serialową Anetę poinformowała wówczas, że po krótkiej przerwie wraca na plan zdjęciowy.

Teraz okazuje się, że Aneta pojawi się w życiu Olka, żeby pomóc mu otrząsnąć się po śmierci Artura (Tomasz Ciachorowski). Jak już wiemy, to właśnie Olek zabił Skalskiego i zakopał jego ciało w lesie. Lekarz nikomu nie powiedział o tym, co się stało z psychopatą, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu normalnie funkcjonować. Teraz pomocną dłoń wyciągnie do niego Aneta!

Powrót Anety w "M jak miłość"

Postać Anety od samego początku wzbudzała wiele emocji w "M jak miłość". To ona rozbiła związek Olka i Magdy (Anna Mucha), a później terroryzowała byłą żonę lekarza. Po jakimś czasie Aneta przeszła radykalną metamorfozę i ku zaskoczeniu wszystkich pomogła Magdzie i Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), kiedy prawnik został oskarżony o próbę gwałtu. To właśnie Aneta zdobyła dowody na jego niewinność.

Niestety, związek Anety i Olka nie przetrwał próby czasu i kochanka lekarza zniknęła z serialu. Teraz wraca, żeby pomóc byłemu partnerowi! Według doniesień magazynu "Świat seriali" Aneta dowie się o złym stanie psychicznym Olka i przyjedzie do Warszawy, żeby się z nim spotkać. Okazuje się, że wspólny znajomy zdradzi jej, że Olek planuje porzucić karierę lekarza i chce wyjechać z Polski. Aneta, która zawsze dopingowała go, żeby się rozwijał, postanowi działać i wpłynąć na Chodakowskiego, żeby zmienił zdanie w sprawie swojego wyjazdu. Aneta pewnego dnia zjawi się u Olka i będzie próbowała dowiedzieć się, dlaczego lekarz chce zostawić wszystko i uciec z kraju. Chodakowski nie zdradzi jej prawdy, ale... wyląduje z byłą partnerką w łóżku! 

Czy znów będą razem? Tego dowiemy się dopiero za kilka tygodni. Odcinek, w którym Olek spotka się z Anetą, zostanie wyemitowany 19 listopada. Myślicie, że Aneta pomoże Olkowi wyjść na prostą?

Zobacz także: Czy Ada Kalska i Mikołaj Roznerski zaręczyli się już rok temu?! Wiemy, dlaczego robią z tego sekret

Aneta wróci pomóc Olkowi!

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Aneta i Olek znów będą razem?

Ilona Janyst na planie
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04