Piotr Kijanka

 

6 stycznia w nocy zaginął 34-letni Piotr Kijanka z Krakowa. Wracał z imprezy urodzinowej swojej żony. Jaki jest stan poszukiwań na chwilę obecną? Policjanci sprawdzają tereny wzdłuż Wisły, którędy mógł iść zaginiony. Strażacy wypompowali wodę ze studzienek kanalizacyjnych. Opróżnili także zbiornik retencyjny na trasie zaginionego do domu.

Dzisiaj rano zostaliśmy zadysponowani do pomocy w poszukiwaniach zaginionego w Krakowie Piotra K. Zespół z psem oraz patrol pieszy przeszukali wskazany nam przez Policję fragment bulwarów wiślanych (ok. 1300m) oraz ok 6,5 ha nieużytków z kilkoma pustostanami. W wyznaczonym terenie nie odnaleziono poszukiwanego mężczyzny. Dziękujemy za współpracę Agnieszce Wieliczko, która na zaproszenie Policji pracowała z nami z psem tropiącym, a także towarzyszącym nam funkcjonariuszom Policji - czytamy na Facebooku Grupy OSP Goszcz. 

 

Na razie nic nie znaleziono. 

 

Zaginiony Piotr Kijanka - nowe fakty

 

Na Facebooku założono grupę, na której wszyscy, którzy chcą pomóc w poszukiwaniach lub coś wiedzą - mogą ze sobą dyskutować. Okazuje się, że do akcji włączyły się jasnowidzki. Jakie wskazówki dały w sprawie Piotra Kijanki?

 

W skrócie: widziany jest most, którym jeżdżą autobusy i tramwaje. W tle widać kościelną wieżę. Skarpę i dół przykryty deskami oraz kocie łby. Piotrowi mógł wypaść portfel. Po drugiej stronie skarpy widać nowe budynki. 

A to cały wpis:

W poszukiwaniach najwiecej wizji i informacji podała grupa Jasnowidzów Monika Cielenska, Kamila Izabela Marunowska, Zosia Myk, Aleksandra Boruszka - Zaginieni Medium - pomagamy, miedzy innymi : 
Woda, coś betonowego deski - mógł się o coś potknąć, sturlać, woda przez która przechodzi most gdzie jeżdzą tramwaje lub autobusy ale bardziej tramwaje, most widac po prawej z odległości, widac tez jakas wieze chyba Koscielna Wąska i strzelista, widac tez budowe cos jest okryte deskami jest beton kawalek móru w kolorze szarym dojscie do tego jest dosc waskimi uliczkami, drogą, nie ma specjalnego ruchu widac wyraznie portfel wyciągnął go po drodze mogl mu wypasc ale jest niedaleko niego, dół który jest przykryty deskami luzno polozone kilka, linia wody jest duzo ponizej to jest troche wyzej jakby jakas skarpa nierowna z ziemi - wyższy wał prowadzą do tego chyba Kocie łby ktore urywają sie w pewnym momencie i jest zimia- kawalek dalej widac betonowe schody i zejscie nad wode most widac max do 2km, Dojscie do tego to szereg kamieniczek niewysokich jest tez oswietlenie i na koncu duży slup Oswietleniowy, PO DRUGIEJ STRONIE Z TEGO MIEJSCA WIDAC DUZE BUDYNKI COS NOWOCZESNIEJSZEGO MOZE TO BYS OBIEKT PUBLICZNY, DROGA ROWEROWA MIEJSCE NIESKONCZONEGO REMONTU PRZYKRYTE DESKAMI W OKOLICY NIE WIDAC ZADNYCH MASZYN WIDAC BUDYNKI W KSZTALCIE KOLA - PO DRUGIEJ STRONIE OD MIEJSCA GDZIE MOZE BYC PIOTREK !! - JEDNO MNIEJSZE DRUGIE WIEKSZE !!! 

EDIT: dodatkowe info - Podłoze w kolorze zółtym - jakas glina nie piasek - czytamy wpis (pisownia oryginalna). 

 

Na Facebooku można znaleźć wpis innej medium.

Kolejna osoba ginie w wielkim mieście bez wieści bez śladu. Pan Piotr ma spokojne życie u boku swojej rodziny ale wedle moich wizji skrywa straszną prawdę. Odczuwam złamane serce, do tego jakieś problem dotyczący pracy ( finansów ). Nie wyczuwam już jego energii ....

Dla osób które nie mają pojęcia co znaczy określenie niewyczuwalna energia dla danej osoby w wizjach. Energia oznacza stan emocjonalny siłę życiową , może oznaczać załamanie psychiczne lub emocjonalne , wyłączenie się z życia społecznego rodzinnego - czytamy na Facebooku Luna Medium (pisownia oryginalna).

 

Zaginiony Piotr Kijanka wyszedł z jednej z restauracji na Placu Nowym w Krakowie w sobotę 6 stycznia około godz. 23:30 i do teraz nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego Piotra Kijanki:

Wzrost: ok. 170 cm

Waga: ok. 78 kg

Budowa ciała: szczupła

Oczy: ciemne

Włosy: proste, krótkie, brunet

Znaki szczególne: broda, blizna na prawym łokciu

W dniu zaginięcia 34-letni Piotr Kijanka miał na sobie różową koszulkę, brązowe spodnie, ciemnozieloną, długą do pasa kurtkę oraz jasnobrązowe buty sportowe marki „Timberland”.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Krakowie pod nr. tel. 12 61 51 205, tel. 12 61 52 908 lub 997.

 

Oto jedno z nagrań z monitoringu z ul. Miodowej, na której był widziany pan Piotr.

 

W domu czeka na niego ciężarna żona Agnieszka i synek. 

 

Zobacz: Dramat w Tryńczy - z Wisłoka wyłowiono samochód z ciałami w środku! Policja potwierdza: to poszukiwane od świąt nastolatki

Więcej na temat Kraków Piotr Kijanka