Poród Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS

Kolorowa prasa informuje, że Małgorzata Kożuchowska rozpoczęła właśnie piąty miesiąc swojej ciąży. Doniesienia te potwierdzają najnowsze zdjęcia gwiazdy, która robi się coraz okrąglejsza i trudno już ukryć jej ciążowy brzuszek. Póki co jednak, aktorka ukrywa się pod obszernymi kreacjami. Przypomnijmy: Ciężarnej Kożuchowskiej coraz trudniej ukryć brzuszek. Luźne kreacje nie pomagają

Zaawansowany stan sprawia też, że Małgorzata coraz intensywniej myśli o samym porodzie i rozwiązaniach, które oferuje jej medycyna. Jak donosi "Show", Kożuchowska mocno rozważa poród domowy, którym zainteresowała ją Justyna Steczkowska. Obie panie spotkały się podczas ostatniego festiwalu w Opolu i wokalistka podzieliła się swoimi doświadczeniami. Gwiazda poważnie bierze pod uwagę taką opcją i poczyniła już pierwsze kroki, aby przygotować się w możliwie najlepszy sposób.
 

W przypadku Małgosi, która w tym roku skończyła 43 lata, decyzja o porodzie domowym musi być przemyślana. Ale aktorka jest osobą bardzo odpowiedzialną, dlatego już teraz odbywa specjalne konsultacje w Instytucie Rodziny. To klinika, specjalizująca się we "wsparciu naturalnej prokreacji z poszanowaniem wartości religijnych". Kożuchowska przeszła też na specjalną dietę św. Hildegardy z Bingen (zwaną też orkiszową), bazującą na holistycznym podejściu do zdrowia. Jej podstawowa reguła głosi "to, co jemy, jest naszym lekarstwem" - czytamy w "Show".


AKTUALIZACJA:  Małgorzata Kożuchowska skomentowała doniesienia dwutygodnika na swoim Facebooku, ostro je wyśmiewając.
 

Treść artykułu w najnowszym "Show" ma tyle wspólnego z prawdą, co ta, po amatorsku wyretuszowana, okładka ze mną - napisała gwiazda.
 

Zobacz: Kożuchowska w ciąży zmieniła dietę. Wspiera się medycyną niekonwencjonalną

Ciężarna Małgorzata Kożuchowska na scenie: