Popielewicz i Hyży
Screen Facebook

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży - pierwsze zdjęcie z podróży poślubnej!

Popielewicz i Hyży
Screen Facebook

Świeżo upieczeni małżonkowie - Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży spędzają podróż poślubną na Sarydnii. Agnieszka właśnie pokazała pierwsze zdjęcie po ślubie na swoim profilu na Facebooku. Zwróćcie uwagę na hasztagi - #mąż - jest jednym z kluczowych! :))

Agnieszka i Grzegorz chcieli uniknąć medialnego szumu, dlatego zdecydowali się na uroczystość z dala od Warszawy i paparazzi. A włoska wyspa wydaje się być idealna także na podróż poślubną.

Popielewicz i Hyży mają już za sobą huczne wesela, dlatego tym razem postawili na skromną uroczystość w gronie tylko najbliższej rodziny i przyjaciół. Suknię ślubną specjalnie dla Agnieszki uszyła jej przyjaciółka, projektantka Viola Piekut.  (Zobacz też: Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży biorą ślub!)

Przypominamy, że Agnieszka i Grzegorz poznali się w ubiegłym roku. Oboje byli już wtedy w separacji ze swoimi ówczesnymi małżonkami. Zamieszkali razem dopiero, gdy oboje byli wolni. W marcu 2015 pojawiła się informacja, że para zaręczyła się, ale chyba nikt się nie spodziewał, że tak szybko zdecydują się na ślub. Gratulujemy i czekamy na więcej zdjęć z Włoch!

 

 

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43