East News

Popek znowu jest na topie! Dzięki udziałowi w programie "Taniec z gwiazdami" raper dotarł do szerszej publiczności. Teraz kojarzą go nie tylko słuchacze hip-hopu, ale również ich... matki! Popek Monster jest także zapraszany na popularne festiwale, jak choćby Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.  Wygląda na to, że wzrost popularności przyniósł mu również jeszcze większe dochody. Niestety, łączy się to także ze smutnym, obywatelskim obowiązkiem...

 

PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU 

 

Zobacz także: Nie uwierzycie, jak wyglądał kiedyś Popek! Zobaczcie metamorfozę znanego rapera!

 

Co robił Popek w urzędzie skarbowym?

Popek odwiedził ostatnio urząd skarbowy, gdzie miał do uregulowania jedną płatność, która u wielu osób może spowodować ból głowy. Raper musiał zapłacić aż 65 tysięcy złotych! Kontrowersyjny muzyk wybrał dość nietypowy sposób. Popek postanowił uiścić opłatę w urzędzie skarbowym osobiście, wymachując przy tym grubymi plikami banknotów o łącznej wartości 65 tysięcy złotych!

 

Dlaczego gwiazdor "Tańca z gwiazdami" musiał oddać urzędowi tę niebotyczną kwotę?

Tego raper niestety nie wie. Co ciekawe, muzyk we wspomnianym filmie wspomina, że urząd skarbowy również nie był w stanie wyjaśnić mu, za co została na niego nałożona taka opłata. 

 

Zobacz także: Popek zdradził, jakie imię wybrał dla synka?!

 

Popek, tuż po tym, jak oddał w ręce urzędniczki 65 tys. zł, zdobył się na jedną refleksję.

 

- Słuchajcie! Koniec, końców, zostałem właśnie zrobiony na 65 koła i po wszystkim powiedziałem "dziękuję" oraz "miłego dnia" - stwierdził Popek.

 

Współczujecie mu?

 

 

Fuck podatki

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

POLECAMY: Popek zatrzymany przez policję! Wiemy, co się stało!

 

Popek pokazał nagranie z urzędu skarbowego

Instagram

 

Raper oddał 65 tys. zł

Instagram

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

Więcej na temat Popek