Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Kobiety mafii - plakat filmu
Mat. promocyjne

Do premiery "Kobiet mafii" został ponad miesiąc, a już padł pierwszy rekord! Szykuje się hit większy od "Botoksu"?

Kobiety mafii - plakat filmu
Mat. promocyjne

 

Premiera nowego filmu Patryka Vega zaplanowana jest na 23 lutego. Właśnie tego dnia na ekrany polskich kin trafi długo wyczekiwana produkcja "Kobiety mafii". Film Vegi ma być wnikliwym spojrzeniem w głąb Grupy Mokotowskiej, jednej z największych organizacji przestępczych w Polsce. W filmie zobaczymy plejadę polskich gwiazd m.in. Agnieszkę Dygant, Aleksandrę Popławska, Olgę Bołądź, Katarzynę Warnke i Julię Wieniawę. Historia mafii została przedstawiona z perspektywy kobiet: żon, córek i kochanek. Już teraz mówi się, że film będzie wielkim hitem. I wiele na to wskazuje! Już zwiastun "Kobiet mafii" wzbudził rekordowe zainteresowanie widzów. 

Zobacz też: Julia Wieniawa, Olga Bołądź i Kasia Warnke na plakatach filmu "Kobiety mafii". Kiedy premiera filmu Vegi? Zobacz ZDJĘCIA

 

Pierwszy rekord "Kobiet mafii"

Zwiastun bez cenzury, który pojawił się na oficjalnym profilu Vega Investments ma już niemal 1,5 miliona odsłon! To rewelacyjny wynik, biorąc pod uwagę fakt, że spot promujący "Kobiety mafii" trafił do sieci zaledwie niespełna miesiąc temu. Wiele wskazuje na to, że nowy film Patryka Vegi odniesie ogromny sukces komercyjny. Jeśli patrzeć na liczbę wyświetleń zwiastunów, można wnioskować, że nowa produkcja Vegi że podbije słynny "Botoks" oraz "Pitbulla". Uwaga, wideo tylko dla widzów dorosłych!

 

Polecamy: "Beznadziejny. Grafik płakał, jak wycinał" Internauci ostro o plakacie filmu Patryka Vegi "Kobiety mafii"!

 

Zwiastun "Kobiet mafii" na oficjalnym profilu Vega Investments cieszy się ogromną popularnością.

 

Zwiastun filmu Kobiety mafii
Print screen Youtube.com

 

Bez wątpienia nowy film reżysera będzie hitem! 

Kobiety mafii - plakat filmu
Mat. promocyjne

Więcej na temat Patryk Vega Kobiety mafii
Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40