Anna Lewandowska, Marina, Joanna Opozda, Milena Lewandowska na meczu Polska-Łotwa
Instagram

Polska rozegrała mecz z Łotwą w ramach eliminacji do Euro 2020. Nasi piłkarze grali u siebie na Stadionie Narodowym. Dzięki temu mogli liczyć na liczny doping swoich wiernych kibiców. Na trybunach nie zabrakło również polskich WAGs. Żony i partnerki piłkarzy nie mogły sobie odmówić tej przyjemności i kibicowały ile sił w płucach. Kto pojawił się na meczu Polska-Łotwa? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

1/4
Anna Lewandowska kibicuje mężowi na meczu Polska-Łotwa
ONS.pl

Polskie WAGs na meczu Polska-Łotwa

Jak już pisaliśmy, na meczu Polska-Łotwa pojawiła się między innymi Anna Lewandowska. Celebrytce towarzyszyły inne znane gwiazdy, w tym między innymi Natalia Szroeder i Quebonafide. Ania była podekscytowana i kibicowała swojemu mężowi i jego kolegom z całych sił. Co za kobieta!

2/4
Marina na meczu Polska-Łotwa w Warszawie
ONS.pl

Na meczu nie mogło również zabraknąć Mariny. Piosenkarce towarzyszyła jej przyjaciółka, Joanna Opozda. Panie uważnie oglądały mecz zajadając popcorn. Dzisiaj kalorie się nie liczą!

 

3/4
Dominika Grosicka na meczu Polska-Łotwa
ONS.pl

Na trybunach Stadionu Narodowego wypatrzeć można było również Dominikę Grosicką. Polska WAG wybrała się na mecz z dwójką swoich dzieci. Z pewnością mocno trzymali kciuki za ojca!

4/4
Jessica Ziółek na meczu Polska-Łotwa
ONS.pl

Na meczu Polska-Łotwa nie zabrakło także Jessiki Ziółek. Dziewczyna Arka Milika była bardzo przejęta, mimo iż na murawie nie pojawił się jej ukochany.

Zobacz także: Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z brzuszkiem! "Nie do wiary..."