Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Naga sesja sportsmenek autorstwa Dominiki Cudy
Dominika Cuda

One poszły w ślady Radwańskiej. Polskie sportsmenki pokazały WSZYSTKO (18+)

Naga sesja sportsmenek autorstwa Dominiki Cudy
Dominika Cuda

Agnieszka Radwańska nago w Body Issue

Nieco ponad rok temu prawdziwą burzę wywołała naga sesja zdjęciowa Agnieszki Radwańskiej, która pozowała dla prestiżowego magazynu ESPN - wzięło w niej udział również 21 innych cenionych sportowców z całego świata. Kontrowersje dotyczące nagich zdjęć Agnieszki miały oczywiście miejsce głównie w Polsce. Przypomnijmy: Radwańska NAGO w amerykańskim magazynie!

Teraz w ślady tenisistki postanowiły iść sportsmenki z Krakowa, które stanęły przed obiektywem Dominiki Cudy. Fotografka wpadła na pomysł, aby zebrać pieniądze na sprzęt dla młodych zawodników, a ma w tym pomóc kalendarz wzorowany na tym ESPN. Panie na artystycznych fotografiach pozują kompletnie nago, a uwagę przyciągają przede wszystkim ich doskonale wysportowane i atletyczne ciała.
 

Wykorzystaliśmy motyw sportowy do tego, żeby pokazać, jak dana sylwetka wygląda w konkretnej dyscyplinie sportowej. Bardziej zależało mi na przedstawienie charakteru danego sportu niż na pokazaniu nagości. Ona oczywiście przyciąga uwagę, ale to nie był priorytet - zdradza w rozmowie z TVN24.pl Cuda.


Zobaczcie sami. Fajny pomysł?

Aktualizacja: Autorka zdjęć uważa, że sportsmenki na zdjęciach nie pokazały wszystkiego. Na jej prośbę, sesja została usunięta. Pozostawiamy Wam fragment materiału, który opublikowała telewizja TVN24 z modelką, która pokazała prawie wszystko, za wyjątkiem najbardziej intymnych miejsc.

Naga sesja sportsmenek autorstwa Dominiki Cudy

Agnieszka Radwańska w luksusowej sesji:

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40