pol.jpg
Newsy

Polskie modelki są wciąż rozchwytywane

Anja Rubik, Kasia Struss...nie ma dla nich konkurencji?

Nie nadążamy za sukcesami polskich modelek. W tym sezonie piękne rodaczki przechodzą same siebie! Anja Rubik wystąpiła w kolejnych dwóch kampaniach reklamowych, dla wielkich domów mody.

piękna blondynka została twarzą jesienno-zimowej kampanii Celine oraz męskiego zapachu perfum Fendi - Fan di Fendi Pour Homme Fragrance, gdzie pojawia się u boku przystojnego Marka Ronsona.

Za to kolejna piękna blondynka z polskim paszportem, Kasia Struss wystąpiła w reklamie słynnej francuskiej marki Lacoste.

Chociaż ich pozycje w rankingu Models.com wciąż się nie zmieniły to tylko kwestia czasu. Nie możemy się doczekać kiedy Anja Rubik stanie się numerem 1 na świecie!
Untitddddled-1.jpg
Newsy
Nowe światowe sukcesy Anji Rubik i Kasi Struss
Okładki, reklamy, sława...

Jeszcze niedawno pisaliśmy o wielkich sukcesach Polaków w świecie mody, jednak ci nie przestają pracować! Anja Rubik została twarzą najnowszego zapachu słynnej marki Fendi oraz wystąpiła w sesjach do dwóch edycji magazynu Vogue: paryskiego i koreańskiego. Kasia Struss wystąpiła na okładce słynnego magazynu Allure Korea , ale to nie koniec! Gwiazda polskiego modelingu wzięła udział w zimowej kampanii marki Hugo Boss. Jest to jej kolejna współpraca z popularnym domem mody. Czekamy na kolejne hity z udziałem pięknych rodaczek!

Newsy
Anja Rubik w intrygującej sesji dla Anthony'ego Vaccallero
Zobacz nową sesję polskiej modelki

Anja Rubik nie zwalnia tempa. Co chwilę pojawią się w kampaniach i reklamach największych domów mody. Tym razem wystąpiła w sesji zdjęciowej promującej najnowszą, wiosenna kolekcję Anthony'ego Vaccallera dla francuskiej sieci sklepów La Redoute. Anthony Vaccaller , to Włoch urodzony w Belgii. I choć ostatecznie osiadł w Paryżu widać w jego projektach belgijską szkołę, połączoną z typowym włoskim podejściem do kobiecej sylwetki. Dopiero od niedawna rozpoczął pracę na własny rachunek, wcześniej był jednym z projektantów słynnego domu mody Fendi . Jak widać 29-letni projektant radzi sobie naprawdę świetnie! Anja pięknie się prezentuje w białych ubraniach projektanta. Naszym zdaniem sesja jest bardzo kobieca i seksowna, ale w żadnym razie nie jest wulgarna. A wam jak się podoba Rubik w takim wydaniu?

rub1.jpg
Newsy
Rubik znów twarzą perfum Fendi
Jak widać jej gwiazda wciąż jasno świeci

Anja Rubik po raz kolejny została twarzą uwodzicielskiego i seksownego zapachu Fendi „ Fan di Fendi ”. Koncepcja reklamy nie zmieniła się od poprzedniej. We wrześniu 2011 roku mogliśmy cieszyć się sukcesem Polki gdy wraz z pięknymi Abbey Lee Kershaw oraz Karmen Pedaru, po raz pierwszy reklamowała perfumy tej włoskiej marki. Jak widać marka Fendi nie dogadała się z Pedaru gdyż na zdjęciach wiosennej kampanii to właśnie jej brakuje. Z pięknego trio został piękny duet. Anja Rubik i Abbey Lee Kershaw doskonale  udźwignęły klimat sesji i godnie promują „Fan di Fendi”. Jak widać Polka wciąż odnosi sukcesy. Cieszy nas to, że wbrew plotkom iż jej passa się już skończyła, ona udowadnia im co innego. Oby tak dalej. jm

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner