Anna Wyszkoni na konferencji prasowej
East News

Anna Wyszkoni została przewodniczącą polskiego jury na Eurowizji 2019. Kto jeszcze będzie oceniał uczestników konkursu?

Anna Wyszkoni na konferencji prasowej
East News

Eurowizja 2019 zbliża się naprawdę wielkimi krokami! Już za dwa tygodnie rozpocznie się międzynarodowy konkurs muzyczny, w którym tym razem Polskę będzie reprezentować zespół "Tulia". Nasze reprezentantki wystąpią w pierwszym półfinale, który odbędzie się 14 maja. Drugi półfinał jest zaplanowany na 16 maja, a wielki finał odbędzie się 18 maja. Kto będzie oceniał uczestników Eurowizji 2019? Poznaliśmy już pełny skład polskiego jury! 

Anna Wyszkoni przewodniczącą polskiego jury

Okazuje się, że przewodniczącą polskiego jury, które będzie oceniać uczestników 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie, została Anna Wyszkoni. Kto jeszcze został jurorem w tegorocznej edycji imprezy? W jury znaleźli się również partner Anny Wyszkoni, czyli Maciej Durczak, Rafał Brzozowski oraz Dominika Gawęda i Paweł Rurak- Sokal z zespołu "Blue Cafe". 

Będziecie oglądać Eurowizję 2019? Myślicie, że Polska odniesie sukces w międzynarodowym konkursie? My mocno trzymamy kciuki za wokalistki z zespołu "Tulia"! Przypominamy, że reprezentantki naszego kraju zaśpiewają piosenkę "Pali się". 

Rafał Brzozowski polskim jury na Eurowizji 2019. 

Rafał Brzozowski na koncercie
East News

Uczestników Eurowizji będą oceniać również Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal z "Blue Cafe".

Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal
East News

 

Więcej na temat Anna Wyszkoni Eurowizja
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37