facebook.com/polasinger

Polski teledysk najlepszy w Europie?

facebook.com/polasinger

Kolejny sukces Poli. Polska wokalistka, która na co dzień mieszka w Londynie, została wybrana na reprezentantkę Polski w konkursie Eurowizji - "OGAE Video Contest". Z teledyskiem "You Disappear" w reżyserii Macieja Michalskiego zaprezentuje Polskę podczas finałowej gali konkursu, która odbędzie się w Warszawie dzięki ubiegłorocznemu triumfowi Justyny Steczkowskiej w Moskwie.


Teledysk Poli zmierzy się z propozycjami ze wszystkich pozostałych krajów Europy. Oczy internautów z całego Starego Kontynentu będą skierowane na mroczny klip Pospieszalskiej, który w ostatniej fazie zostanie poddany głosowaniu. Zważając na fakt, że Polka ma wielu fanów w Grecji, Szwecji czy Wielkiej Brytanii jej szanse na wygraną są bardzo realne!


Czy Pola Pospieszalska powtórzy sukces Justyny Steczkowskiej sprzed roku? Trzymamy kciuki i kibicujemy z całych sił. Szanse gwiazdy możecie ocenić sami oglądając wideo, które Polskę reprezentuje.
chimera

Więcej na temat Eurowizja Pola Pospieszalska Pola
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58